Boğa Burcu 2017 Aşk Yorumu

39.853
Boğa Burcu 2017 Aşk Yorumu

Boğa Burcu 2017 yılı aşk hayatı biraz hassas. Karar vermeniz gereken birçok süreç yaşayabilirsiniz. Jüpiter’in size verdiği enerjiyi doğru yönde kullanmanız oldukça önemli. Bazı dönemlerde isteksizlik duyarak, devam etmek istemeyebilirsiniz. 2017 Boğa burcu için yeni başlangıçlar, bazı sonlar ve istemediği ama olmak zorunda olduğu kararlar verdirebilir. Çocuğu olan boğalar, yaşananlar sonrası hayata daha sıkı bağlanıyor. Bekar boğaların bu yıl vereceği kararlar önemli ölçüde geleceğini şekillendiriyor.

Ocak 2017 Boğa Burcu aşk hayatı duraklama dönemine giriyor. 12 Ocak dolunay ile birlikte duygu karmaşanız artabilir. Kararsızlık, sizi yolunuzdan alıkoyan en büyük etken. 28 Ocağa kadar devam eden bu durum, yeniay ile birlikte son buluyor. Kesin kararınızı vererek yolunuza devam ediyorsunuz.

11 Şubat parçalı ay tutulması özel hayatınızı zora sokarken, siz çoğu şeyde geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Hukuk alanında verdiğiniz bir savaş var ise, 26 Şubay yeniay tarihine kadar sonuçlanıyor. Bu tarihten sonra kendinizi daha iyi ve özgür hissedeceksiniz.

Mart 2017 Boğa Burcu aşk hayatı yeni döneme giriyor. 4 Mart Venüs gerilemesi ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Öncesinde kaçtığınız bir konu hakkında yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Eski aşkların ve yaşanmışlıkların gündeme gelebileceği bir diğer tarih ise 28 Mart yeniay.

Boğa Burcu Nisan 2017 tarihinde kendi ile ilgilenmek isteyebilir. 11 Nisan dolunay ile birlikte daha çok yalnız kalabilir, dış görünümünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı boğalar ayrıldıkları partnerine nispet yapmak için spor salonuna yazılabilir, beslenme ve diyet programına başlayabilirler. 26 Nisan yeniay boğa burcuna yeni başlangıçlar sunuyor.

Boğa Burcu Mayıs 2017 tarihinde, aşk hayatında isteklerini elde etmeyi başarıyor. Egonuz önemli ölçüde tatmin oluyor. 10 Mayıs dolunay zamanı partnerinizle restleşebilir, hoşunuza gitmeyen şeyleri açıkça ifade edebilirsiniz. Jüpiter Mayıs ayında boğa burcuna cesaret, özgüven ve konuşma yetisi sağlıyor. 25 Mayıs yeniay çevre ve akrabalarla olan ilişkileri hızlandırıyor.

9 Haziran yeniay zamanı akrabalarla ortak bir konu hakkında toplantılar söz konusu. Bu bir miras, hak edilmiş para veya ortak bir mal olabilir. 24 Haziran 2017 yeniay ve sonraki 1 haftalık süreç, beklediğiniz bir konu ile ilgili netice getiriyor. Alacağınız haber ile gelecek planlarınız değişebilir.

Boğa Burcu 9 Temmuz dolunay zamanı büyük bir alışverişe çıkabilir. Bu tarihte duygu açlığınızı gidermek adına sürekli gezmek, sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. 23 Temmuz yeniay zamanında ilginiz ev, aile, yuva konumuna geçiyor.

Ağustos 2017 Boğa burcu için önemli tarihlerden. 7 Ağustos parçalı ay tutulması, verilen kararları gözden geçirmeniz konusunda sizi uyarıyor. Evlilik, söz, nişan ve farklı organizasyonların artacağı bu ay sizi de kapsıyor. Bulunacağınız ortamlarda istemediğiniz insanlarla bir arada olmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşananlar sonrası ardından gelen gelişmeler sizi tahmin edemeyeceğiniz yönlere sürükleyebilir. 21 Ağustos yeniay size yaşam enerjisi veriyor. Özel hayatınızı istekleriniz doğrultusundan yönlendirebileceksiniz.

Boğa Burcu Eylül 2017 tarihinde kendisine gereken enerjiyi Jüpiter’den alıyor. 5 Eylül dolunay Boğa Burcu arkadaşlık evinden gerçekleşiyor. Yeni insanlarla tanışmanız, hayatınıza yön verecek ortamlarda yer almanız söz konusu. Arta kalan tüm zamanınızı anne, baba, varsa eş ve çocuklarla geçirebilirsiniz. 20 Eylül yeniay ritüeli yaşanırken Neptün etkileri ile çakışıyor. Bu sebeple aldanmalara açıksınız. Bu süreç içinde ay sonuna kadar ilişkilerinizde dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Boğa Burcu Ekim 2017’de iş hayatına yoğunlaşırken, aşk hayatını da ihmal etmiyor. 5 Ekim dolunay duygularınızda patlama yaratabilir. Bu ay içinde karşılaşacağınız bir karşı cins aklınızı başınızdan alabilir. Gizli ilişkilere son derece açıksınız. 19 Ekim yeniay sırasında beklemediğiniz bir olayın iç yüzü ile karşılaşabilirsiniz.

Kasım 2017 Boğa Burcu özel hayatı romantizm temalı. 4 Kasım dolunay ile birlikte duygu yoğunluğu yaşanıyor. Hayatınızda büyük değişimlerin olabileceği bu zamanda, sevdiklerinizle seyahate çıkmanız, birlikte alacağınız kararlar ve farklılıklar söz konusu. 18 Kasım yeniay size keyif ve mutluluk veriyor. Hayatınızda her şey yolunda ilerliyor.

Aralık 2017 Boğa Burcu için isteklerinin ön planda olacağı durumlar içeriyor. Evlilik ve ikili ilişkiler hakkında yeni kararlar almanız mümkün görünüyor. Çevrenizden bazılarının sizi yanılgıya düşürmemesi için, alacağınız kararların 3 Aralık dolunay zamanına denk gelmemesi son derece önemli. Atacağınız adımların doğruluğu açısından 18 Aralık yeniay zamanı daha uygun tarihlerden. Boğa Burcu 2018 yılı öncesi aşk hayatındaki dengeyi büyük oranda sağlıyor. Ve yeni seneye kendine güvenli, önü açık şekilde girmeye hazırlanıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.