Boğa Burcu 2017 Yorumu

74.907
Boğa Burcu 2017 Yorumu

Boğa Burcu 2017 senesinde Satürn’ün olumsuz etkilerinden nasibini alıyor. Yardımınıza Jüpiter koşuyor. Bu sayede denge sağlamayı başarıyor, 2017 yılından galip çıkabiliyorsunuz. İş hayatınızda daralmalar ve sıkıntılar sizi zaman zaman zorlasa da, önünüzde yeni kapılar açılıyor. Aşk hayatınızda yaşayacağınız iniş-çıkışlar bu yıl size parayla satın alamayacağınız deneyimler kazandırıyor. Aile ve çevre ile olan iletişim güçleniyor. Kırgınlıklar tümüyle son buluyor ve ilişkilerinize güven hakim oluyor. Gireceğiniz ortamlarda dikkat çekiyorsunuz. Güler yüzünüz ve güven veren kişiliğiniz sayesinde isteklerinizin büyük bölümüne ulaşabilirsiniz. Yıl içinde verdiğiniz mücadele, yıl sonunda yerini rahatlamaya bırakıyor. Beklediğiniz o güzel günlere 2018 yılı hemen öncesi kavuşabileceksiniz. Boğa burcu eğitim hayatı standart çizgisini korurken, yaşanan gelişmeler sonrası tamamen yön değiştirebilir. Daha iyi, sağlıklı, daha fit ve daha şık bir 2017 Boğa Burçlarını bekliyor.

Boğa Burcu 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Boğa Burcu 2017 yılı aşk hayatı biraz hassas. Karar vermeniz gereken birçok süreç yaşayabilirsiniz. Jüpiter’in size verdiği enerjiyi doğru yönde kullanmanız oldukça önemli. Bazı dönemlerde isteksizlik duyarak, devam etmek istemeyebilirsiniz. 2017 Boğa burcu için yeni başlangıçlar, bazı sonlar ve istemediği ama olmak zorunda olduğu kararlar verdirebilir. Çocuğu olan boğalar, yaşananlar sonrası hayata daha sıkı bağlanıyor. Bekar boğaların bu yıl vereceği kararlar önemli ölçüde geleceğini şekillendiriyor. Ocak 2017 Boğa Burcu aşk hayatı duraklama dönemine giriyor. 12 Ocak dolunay ile birlikte duygu karmaşanız artabilir. Kararsızlık, sizi yolunuzdan alıkoyan en büyük etken. Mart 2017 Boğa Burcu aşk hayatı yeni döneme giriyor. 4 Mart Venüs gerilemesi ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Öncesinde kaçtığınız bir konu hakkında yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Boğa Burcu Nisan 2017 tarihinde kendi ile ilgilenmek isteyebilir. 11 Nisan dolunay ile birlikte daha çok yalnız kalabilir, dış görünümünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Boğa Burcu Mayıs 2017 tarihinde, aşk hayatında isteklerini elde etmeyi başarıyor. Egonuz önemli ölçüde tatmin oluyor. 9 Haziran yeniay zamanı akrabalarla ortak bir konu hakkında toplantılar söz konusu. Bu bir miras, hak edilmiş para veya ortak bir mal olabilir. Boğa Burcu 9 Temmuz dolunay zamanı büyük bir alışverişe çıkabilir. Bu tarihte duygu açlığınızı gidermek adına sürekli gezmek, sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ağustos 2017 Boğa burcu için önemli tarihlerden. 7 Ağustos parçalı ay tutulması, verilen kararları gözden geçirmeniz konusunda sizi uyarıyor. Boğa Burcu Eylül 2017 tarihinde kendisine gereken enerjiyi Jüpiter’den alıyor. 5 Eylül dolunay Boğa Burcu arkadaşlık evinden gerçekleşiyor. Boğa Burcu Ekim 2017’de iş hayatına yoğunlaşırken, aşk hayatını da ihmal etmiyor. 5 Ekim dolunay duygularınızda patlama yaratabilir. Kasım 2017 Boğa Burcu özel hayatı romantizm temalı. 4 Kasım dolunay ile birlikte duygu yoğunluğu yaşanıyor. Aralık 2017 Boğa Burcu için isteklerinin ön planda olacağı durumlar içeriyor. Evlilik ve ikili ilişkiler hakkında yeni kararlar almanız mümkün görünüyor. Boğa Burcu 2018 yılı öncesi elde edeceği önemli fırsatları değerlendirirken sevdiklerini de göz ardı etmiyor.

Boğa Burcu 2017 İş, Para ve Kariyer Yorumu

Boğa burcu 2017 yılı iş, para, kariyer alanında bazı zorluklarla karşılaşabilir. Bu zorlukların sebebi, Satürn’den aldığınız olumsuz birtakım etkiler ve tutulmalardır. Özellikle ortak işlerinizde dikkat edin, büyük bir borç altına girmeyin. Bunun yanında birilerine kefil olmaktan da kaçınmalısınız. Yabancı kaynaklı işler yapan boğa burcunun iş yoğunluğu, 2017 yılında ikiye katlanıyor. Hata yapma olasılığınız ise oldukça yüksek. Bu sene çok kazanıyorsunuz, aynı zamanda zorlanıyorsunuz da. Boğa ve yükselen Boğa Burcu Ocak 2017 senesine 12 Ocak dolunay etkileri ile giriş yapıyor. Boğa Burcu Mart 2017 tarihinde biraz dikkatli davranmalı. Artan işleriniz sonucu çevrenizdeki insanlar da çoğaldı. Yeni tanıdığınız insanlara emin olmadığınız konularda güvenmeyin. Mayıs 2017 Boğa Burcu için son derece önemli. Plan, projelerde yer alan kişileri özenle seçmeli, olaylara kaderci yaklaşmamalısınız. 10 Mayıs tarihinde gerçekleşen dolunay sizi duygusal kaygılara sürükleyebilir. Anlık kararlardan kaçınmalısınız. Boğa Burcu Temmuz 2017 tarihinde kendini güvende ve güçlü hissetme ihtiyacı duyabilir. Yatırımlar bu tarihte önem kazanıyor. Temmuz ayında çevrenizden göreceğiniz destekler, sizi manevi anlamda daha iyi hissettiriyor. Ağustos ayı parasal girişimlerde sizi destekliyor. Eylül 2017 tarihinde Boğa burcu maddi anlamda sorumluluklardan kaçabilir. 6 Eylül dolunayı, sizi geri planda kalmanız konusunda uyarıyor. Belki uzun zamandır beklediğiniz, hakkınız olan büyük miktarda bir paraya kavuşabilirsiniz.

Boğa Burcu 2017 Eğitim ve Sağlık Yorumu

Boğa Burcu 2017 yılı eğitim hayatı ile ilgili yeni fırsatlarla karşılaşıyor. Özellikle yıl sonuna doğru dilediğiniz şekilde karar vererek hareket edebileceksiniz. Boğa Burcu Ocak, Şubat, Mart 2017 tarihlerinde konsantrasyon bozukluğu yaşayabilir. Öğrenme isteğiniz oldukça yüksek, ancak yakın zamanda uygun zemini bulamayabilirsiniz. Sizin planladıklarınızla, karşılaştığınız durumlar uyuşmadığında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Varsa çocuğunuzun öğrenim hayatını bu yıl daha fazla önemsiyorsunuz. Uranüs etkileri hayatınızda ani değişiklikler yaratabilir. Bu da beraberinde aksaklıkları getirebilir. Sağduyunuz, sabrınız ve kendinize olan güvenle tüm aksaklıkların üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz. Nisan, Mayıs, Haziran ayı eğitim hayatınız şekillenmeye başlıyor. İstediğiniz sonuçla karşılaşmasanız da, umut vaat eden bir geleceğin sizi beklediğinden emin olabilirsiniz. Diğer aylarda yaşananlar bunu ispat eder şekilde. Kasım 2017’den sonra eğitim hayatınıza dilediğini gibi yön verebileceksiniz. Boğa Burcu Sağlığı 2017 yılında son derece iyi görünüyor. Sağlığında zorluk yaşayan boğalar, bu yıl kendini daha iyi hissediyor. Vitamin, mineral yönünden zengin besinlerle beslenmeye çalışın. Bunun yanı sıra kilo almaya çok müsaitsiniz. Egzersiz, uyku düzeni ve sağlıklı beslenme konusunda destek alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tamer dedi ki:

    20217 düzelt istersen

  2. Umit varvil dedi ki:

    Cepleri hergun geliyorum teşekkürler.