Kadınlar Duysun

Boğa Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
22.572
Boğa Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

BOĞA Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında kendine belirlediğin hedeflerden şaşmayacaksın. Beklediğin bazı konulardan farklı sonuçlar alıyorsun. Sana zaman kaybettiren bir işe son vereceksin. Çalışma hayatında ve kazancında yaşadığın sorunlar güvensizlik yaratabilir. Buna yönelik önlem almaya ihtiyaç duyacaksın. Yürüdüğün yolda kimseye güvenmemen gerektiğini bilerek devam ediyorsun. Kazancından memnun olsan da daha fazla kazanmak için ek iş yapabilirsin. Sorumlulukların yoğun şekilde artıyor. Yapılaması gereken bir ödemede aile arasında anlaşmazlık yaşanıyor. Bilinmeyen bir kaynatan gelen para sorun yaratıyor. Bir arazi ya da mülkle ilgili görüşmeler devam ediyor. Ebeveyn veya yaşlılarla ilgili alınması gereken bir karar oluşuyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması kısa süreli strese neden oluyor. Başkalarının eğlendiği durumlara sen nefret ederek bakabilirsin. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile hayatının kontrolünü ele alıyorsun. Bu tarihte atacağın adımlardan korkma. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile zaman ayırdığın birinin gerçek yüzüyle karşılaşıyorsun. Perişan olmanı gerektirecek bir durum yok. Üzerini çiziyor geçiyorsun. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri kariyerinde ilerlemeni sağlıyor. Kazancın önemli miktarda artıyor. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri yanıltıcı olabilir. İyi sandığın şeylerin kötü yüzüyle karşılaşabilirsin. Özellikle ilişkilerde dikkatli olmanı öneriyoruz. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri otorite figürleri ile yaşanabilecek sorunlara dikkat çekiyor. Kimse senden üstün değil bunu unutma sevgili Boğa Burcu.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Boğa Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri gizli saklı yürütülen şeylerin ortaya çıkmasına neden olacak. Senin böyle bir durumun yoksa endişe etmene gerek yok. Çevrende yaşanan ve haberin olmayan şeylerden haberdar olacak, şaşıracaksın.

Boğa Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında hoşgörülü olmaya çalışıyor. Birlikteliklerde yaşanan güven sorunu ara ara dile geliyor. Yaşanan hızlı ve belirsiz gelişmelerde acele etmen sana hata yaptırabilir. Bu gibi durumlarda sabırlı olmalısın. Yoksa aşk hayatın çıkmaza girebilir. Susan ve az konuşan bir partnerin varsa tahammül etmek zor olabilir. Sonradan seni üzecek kararlar almak yerine değiştiremediğin şeyleri kabul etmeyi deneyebilirsin.

Boğa Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Boğa Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinden kafa dinlemek için uzaklaşıyorsun. Bağımsızlık duygusuna daha fazla ihtiyaç duyacaksın. Çevrendeki insanlardan her ne kadar kopamasan da onların gereksiz yaşantıları ile vakit kaybetmek istemiyorsun. Kendi ailenin isteklerini daha fazla önemsiyor ve diğerlerinin seni yönlendirmesine izin vermiyorsun. Öncesinde yanıldığın bir duruma tekrar düşme ihtimalin var. O yüzden çevren güvenmemekte haklısın sevgili Boğa Burcu.

Boğa Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Boğa Burcu sağlığı 2019 kış döneminde depresyondan uzaklaşıyor. Şimdiye kadar yaşanan çoğu sorunun geride kalmasıyla birlikte ruh sağlığın dengeye oturuyor. Sevdiklerin ve arkadaşlarınla takılmak sana iyi geliyor. Seni yoran yıpratan aktivite ve sporlardan uzak durman iyi olacaktır. Yanı sıra yapacağın nefes egzersizleri ve yürüyüşler bedeninde rahatlama sağlayabilir. Mideni korumak için aşırı yağlı ve baharatlı yiyeceklerden de uzak durmalısın.