Kadınlar Duysun

Boğa Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
8.102
Boğa Burcu 2018 Bahar Yorumu

BOĞA Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar ayları içinde her konuda istikrarını koruyorsun. Önceki aylarda başlattığın işlerini tamamlıyorsun. İlerlemeyi aşama aşama takip ederek sonuca ulaşacaksın. Maddi konularda iş birliğine açıksın. Kimlerle yol alman gerektiğini daha iyi bildiğin bir dönemdesin. Güven duymadığın bir insanın sana karşı yaptığı yanlış bir davranış sonrası açıklama bile yapmadan irtibatı kesiyorsun. Gücünün, özgürlüğün ve yeteneklerinin farkına vararak sağlam şekilde yola devam edeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri aile yuva ortamı üzerine. Yeni haberler alıyorsun. Birinin rahatsızlığında iyi yönde gelişmeler var. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile ortaklaşa bir işte başarı sağlıyorsun. Alacak verecek dengesini oturtacak, belki yeni bir yatırım yapacaksın. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri hayatında kadersel alanlara dikkat çekiyor. Önemli bir konuda yol ayrımına geleceksin. Alacağın karar yerleşim yerinde değişikliğe sebep olabilir. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı hayatın gizemli yönlerine merak salıyorsun. Bununla ilgili yeni araştırmalara girişebilirsin. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri elinin bollaşmasını sağlıyor. Para akışı hızlanıyor.

Boğa Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında çevre olaylarında oluşan etkilerden nasibini alıyor. Yakınlarından birinin ilişkisindeki olumsuzluk sana da yansıyor. Bu durumun içine dahil olmamaya çalışarak mümkün mertebe uzak durmalısın. Kendi ilişkindeki kafa karışıklıklarını diğerleri ile paylaşmam pek iyi bir fikir olmayabilir. Bazı Boğaların eski aşklarının aniden ortaya çıkması muhtemel görünüyor. Yarım kalan bir ilişkiye dair iletişim kurmak zorunda kalabilirsin. Bu ilişkinin ne yönde devam edeceği ise tamamen senin alacağın karara kalıyor.

Boğa Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Boğa Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini canlı tutuyorsun. Sana getirisi olmayan konuşmaların içinde yer alacaksın. Boş konuşan insanların varlığı söz konusu. Kendine faydası olmayan bu kişiler sana akıl vermeye kalkacak. Yaşanan bir çok sıkıntının geride kalmasına rağmen sözleri ile bunu devam ettirmeye çalışanlar seni bunaltabilir. Düşüncelerini hayatına yansıtmalı, bu insanlarla ilgili kendince aldığın kararları uygulamaya koymalısın. Atacağın adımlar konusunda onaya ihtiyacın yok.

Boğa Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında biraz zayıf düşebilir. Bahar aylarının ilk günlerinden olumsuz yönde etkilenebilirsin. Hava değişimi alerjik rahatsızlıkları depreştirebilir. Enerjini korumaya çalışarak bu yönde gerekli önlemleri almalısın. Mümkün olduğunca egzersiz yap ve dengeli beslenmeye gayret et.