Kadınlar Duysun

Boğa Burcu 2019 Bahar Yorumu

11.03.2019
34.717

Keyifli ve güzel bir döneme giriyorsun. İş, para kariyer hayatında muhteşem değişimlere sahipsin.

Boğa Burcu 2019 Bahar Yorumu

BOĞA Burcu 21 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında sosyal yaşamın değişiyor. Keyifli ve güzel bir döneme giriyorsun. İş, para kariyer hayatında muhteşem değişimlere sahipsin. Seyahatler yapıyor, kendini ön plana çıkarıyor, görmediğin insanları görüyor, rahatlıyorsun. Olumlu iletişimler kuruyorsun. Mahkeme, dava gibi konularda bu dönemde üzücü haberler alabilirsin ancak ilerleyen zamanlarda düzeleceğini bilmelisin. İleriye dönük bakıldığında sallantıda olan her şey hayatında sağlam şekilde yer bulacak. Arkadaşlıkların, sosyal hayatın ve yaşam alanın değişebilir. Sağlıkta aldığın ilaçlara, beslenmeye ve uyku düzenine dikkat etmelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile kendini rahatlamış hissedeceksin. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri uzun zamandır hayalini kurduğun bir durumu karşına çıkarıyor. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri kariyer, para alanındaki zorlanmaların uzun vadede olumlu sonuçlarını veriyor. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri sende gereksiz kaygı yaratacak. Kaygılı ve endişeli hareket edersen iyi gidişatı tam tersine çevirebilirsin, dikkat! 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri ile yaşanabilecek farklı olaylar seni istediğin noktaya getirecek nitelikte. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri ile sosyal hayatın zirve yapıyor. Kuracağın yeni kontaklar sayesinde isteklerinden bazılarına ulaşacaksın.

Boğa Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında sosyal yaşamla aynı doğrultuda ilerliyor. Geçmişe nazaran daha uyumlu ve istikrarlısın. Sahip olduklarının yıkılması veya kaybetmen gibi bir durum söz konusu bile değil. Yeni başlangıçlarda derin sevgi bağı kuruluyor. Bekarların karşısına çıkan fırsatlar evlilikle sonuçlanabilecek nitelikte. Zamanını yalnız geçirmek istemeyeceksin. Ve kalbin boşsa hayatına mutlaka yeni biri girecek sevgili Boğa Burcu. Evliliklerde korumacı ve sahiplenici tutum oluşuyor. Geçmişsin etkisi devam ediyor. Bazen bu sebeple yaşanan tartışmalar saman alevi gibi çabuk sönüyor.

Boğa Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Boğa Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerini derinleştiriyorsun. Yalnız kalmıyor zamanını sürekli sevdiklerinle geçiriyorsun. Aile kavramını daha fazla önemseyeceksin. Yakın çevre ve akrabalar arasında oluşan bazı hata ve olumsuzluklara çözüm getirecek şekilde aracı olabilirsin. Bu durumda şartlarını kesinlikle korumalısın. Diğerleri mutlu olsun diye olumsuz etkiler altında kalabilirsin. Gelen bebek, evlilik gibi haberlerle mutlu olacaksın. Taşınma, yer değişikliği, yeni eşya, ev alma gibi konuların içinde yer alabilirsin.

Boğa Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Boğa Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde yüksek enerjiye sahip olacak. Yeme, içme konularını abartabilirsin. Bu nedenle mide bağırsak, zehirlenme ve kilo alma problemlerine açıksın. Aldığın ilaçlar konusunda son derece dikkatli olmalısın. Yan etkileri sende aşırı hassasiyete sebep oluyor. Mümkünse ilaç kullanımını bırakarak doğal şekilde tedavi olmaya yönelmelisin.