Boğa Burcu 2019 Yaz Yorumu

26.471

BOĞA Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler adına yeni adımlar atacaksın. Bu adımları atarken en çok dikkat etmen gereken şey etrafındaki fesat insanlar olmalı.

Boğa Burcu 2019 Yaz Yorumu

BOĞA Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler adına yeni adımlar atacaksın. Bu adımları atarken en çok dikkat etmen gereken şey etrafındaki fesat insanlar olmalı. Bazıları bilerek seni yanlış yönlendirmek isteyecek. Bu gibi durumlardan hayatın tümüyle doğrudan ya da dolaylı şekilde etkilenebilir. Kontrolü elden bırakma ve hırsa kapılma. Haklıyken haksız duruma düşerek bazı şeyleri kaybedebilirsin. Yaşananlara hemen anlam veremeyebilirsin. O nedenle olaylara hemen müdahale etmek yerine bir süre beklemeyi denemelisin.

Boğa Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında kazanmaya başlıyorsun. Para akışı artıyor. Eline geçen imkanları iyi değerlendirdiğin taktirde istediğin noktanın ötesine geçebilirsin. Ama para konuları ile yeterince ve istediğin gibi ilgilenemeyeceksin. Bazı günler öne çıkan aile meseleleri seni bu gibi konulardan alıkoyacak. Her zaman yaptığın hatayı yine tekrarlayarak üzerinde durulmaması gereken konular üzerinde fazla zaman kaybedeceksin.

Boğa Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatında inişler çıkışlar oluşuyor. Büyük değişimlere hiçbir zaman hazır değilsin. O nedenle kararsızlıkların oluşuyor. Özellikle yeni bir yola çıkıyorsan haftalarca düşünecek adım atmakta zorlanacaksın. Aşk konusunda oldukça hassas bir zamana giriyorsun ve son derece haklısın. Ailenin sözlerini ve davranışlarını haddinden fazla önemsiyorsun. Birçok zaman bu nedenle kafan karışıyor.

Boğa Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında zaman zaman kendinin veya yakınlarının sağlık sorunları ile karşılaşabilirsin. Fakat önemli derecede bir durum oluşmayacak. Bazı konularda daha önce kafanda oluşan soruların cevabını bulacak buna göre yeni kararlar alacaksın. Aile büyükleri tarafından sana verilecek bir sorumluluk ağır gelebilir. Bir süre üstlenmek istemeyeceksin. Bu dönemde kendin olmak ve gerçekten hayatına sahip çıkmak istiyorsan yalnız kalmalı ve bırakmak zorunda olduğun şeyleri bırakmayı denemelisin. Bu duruma alışmak zor olabilir ama bir süre sonra huzur bulacaksın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.