Boğa Burcu 2021 Yaz Yorumu

7.051
Boğa Burcu 2021 Yaz Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Evinizin içerisinde zaman geçireceksiniz. Yine evinizin içerisinde beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Kendinizi savunmak zorunda hissettiğiniz konularla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden önünü görmediğiniz işlere kalkışmayın.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. İş hayatınızın temposu yükselecek bu yüzden özel hayatınıza zaman ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Gidecek olduğunuz bir yerde geçmişte duygusal bağ oluşturduğunuz bir kişiyle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ki sıradanlık ortadan kalacak ve daha heyecanlı bir ilişki yaşayacaksınız. İlişkinizde sizi yoran konular hakkında yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Özellikle partnerinizin bu konularla ilgili düşündüğü şeyler sizin için önemli olacak. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise ilişkiye başlamak sizin için bu dönemde oldukça basit olacak.

Boğa Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınızla aranızda sorun yaratan konular var ise bunları çözüme kavuşturmaya çalışacaksınız. Elinizden geldiğince yardım edecek ve onları dinlemeye çalışacaksınız.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. İş yerinizde çalışma arkadaşlarınız varsa aranızda kıskançlıktan ötürü sorunlar çıkabilir. Yapacak olduğunuz işler hakkında çevrenize çok fazla bilgi vermek istemeyeceksiniz.

Boğa Burcu 2021 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Üstlerinizle aranızda yanlış anlaşılan durumlardan dolayı tartışmalar çıkabilir.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Beraber çalıştığınız kişilerle yani anlaşmalar yapabilirsiniz. Yol ayrımına girecek olduğunuz kişilerde ön planda olacak.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Kariyeriniz için yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Alacak olduğunuz eğitimlere bir miktar para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.