Boğa Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

7.508
Boğa Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Bu yıl kendinizi işinize vereceksiniz ve çok para kazanmak için ekstra çaba sarf edeceksiniz. Geçtiğimiz yıl yaşamış olduğunuz zorluklardan dolayı bu olduğunuz bu sene yeni atılımlar içerisinde bulunmak istemeyebilirsiniz. Daha öncesinde sizi aşan durumlar içerisine girdiyseniz 2021 de bu durumları düzeltmek için derin düşünceler içerisine gireceksiniz.

Kendinizi geliştirmek için yeni fikir arayışları içerisine girebilirsiniz ve bu sayede kariyerinize yeni alanlar eklenebilir.

Yıllık ilk aylarında harcamalarınız artacak ve kendinizi maddi anlamda güvende hissetmeyeceksiniz. Mart ayında işleriniz hızlanacak ve bu sizin için bir dönüm noktası sayılacak.

Boğa Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

11 Şubat 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve aşk hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler sizinle olabilir. Evli değilseniz evlilik düşüncesi içerisinde girebilirsiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sizin aşk hayatınız ve sosyal ilişkilerinizde bazı sorunlar ortaya çıkarabilir. Çocuklarınız varsa onların eğitim hayatları veya özel hayatları ile de ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter balık burcuna geçiş yapacak ve sosyal hayatınızda hareketlenme söz konusu olacak. çevrenizden bu dönem içerisinde ekstra ilgi ve alaka görebileceksiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay uzun zamandan beri görüşemediğiniz akrabalarınız ile görüşme sağlayabilir. Sizi zaman zaman demoralize eden bir arkadaşınızı hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz ol anlayıp tüm gerileyecek ve sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yaptığınız planlarda bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mart burç değiştirecek ve sizin enerjiniz giderek yükselecek. Aşk hayatınıza daha çok odaklanacaksınız.  Partnerinizle daha çok vakit geçirmeye fırsat bulacaksınız ve sorunlarınızı konuşarak çözebileceksiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, aileniz ile ilgili konular daha çok ön planınızda olacak. Anne veya babanızın çözüme kavuşturamadığı konular varsa sizden yardım isteyebilirler.

22 Ağustos tarihinde Dolunay gerçekleşecek, aile büyüklerinizin bazı sağlık problemleri ortaya çıkabilir ve bu yüzden onlarla sizi ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs akrep burcuna geçiş yapacak, aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz önemli problemler varsa bunları aşmak için yeni bir adım atacaksınız.

21 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay arkadaşlıklarınızı olumsuz derecede etkileyebilir. Kafa dengenize göre daha rahat iletişim kurabileceğiniz yeni arkadaşlıklar kurmak isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek aşk hayatınıza kişisel sorunlarınızı karıştırmamaya tercih edeceksiniz. Daha önceden bu yüzden ortaya çıkmış olan sorunlar varsa bunlar ile ilgili çözüm yolları arayabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak, yeni tanışacak olduğunuz insanlar var ve bu insanlar size şans getirecek. Yeni insanlar tanımaya ve yeni arkadaşlıklar edinmeye hevesli olacaksınız.

Boğa Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve seyahat planları yapabilirsiniz aynı zamanda yurtdışına ilgilendiren işleriniz varsa önü açılabilir.

11 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Yeni Ay kariyeriniz ile ilgili ciddi değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. İşinizi ön plana çıkaracak ve yeni başlangıçlar yapacak olan projelere de adım atabilirsiniz.

13 Mart 2021 tarihinde Yeni Ay ile birlikte kendi işinizin dışında başkalarının işleriyle de uğraşabilirsiniz. Organizasyon veya etkinlik işleri yapıyorsanız eğer işlerinizde yoğunluk olabilir

27 Nisan 2021 tarihinde Dolanay ile birlikte geleceğinize yönelik yeni iş planları yapabilir ve bunun için yarım kalmış işleriniz varsa bunları tamamlayabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve sosyal çevrenizde oldukça önemsenen bir işe başlayabilirsiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak ve işinize kariyeriniz ile ilgili karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir bunları iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

26 Mayıs 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması yaşanacak ve para ile ilgili durumlarınızı beklenmedik hareketler gerçekleşebilir özellikle ödemeniz gereken borcunuz varsa buralara karşı biraz daha temkinli davranmaya çalışmalısınız.

10 Haziran 2021 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek ve kazançlarınız iki katına çıkabilir. Kendinize yeni ekstra gelir kaynakları elde edebileceğiniz bir iş bulabilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter retro hareketine başlayacak sizin iş ve kariyer hayatınızda bazı olumsuzluklar karşınıza çıkabilir. Daha önceden teklif edilmiş bir fırsatı yerinde ve zamanında kullanamayabilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay uzun zamandan beri emek verdiğiniz bir işin sonuçlanmasına vesile olabilir.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür sizin iş hayatınızı ve kariyer hayatınızı etkileyecek hareketler içerisinde geçecek özellikle teknoloji ve medya ile ilgili bir iş yapıyorsanız önünüzü açacak yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde para gezegeni olan Venüs sizin iş ve kariyer alanınızda dolanmaya başlayacak bu süreçte önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız bunun için güzel bir zaman dilimine adım atıyorsunuz.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçecek ortaklıklı işleriniz varsa buralar ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınız size güzel bir gelir kaynağı sağlayabilir.

21 Eylül 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay işlerinizin temposunu arttırabilir ve bu sayede güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür sizin iş alanınızda gerilemeye başlıyor. İş hayatınızda iletişim sorunlarından dolayı gecikmeler yaşanabilir ve yapmanız gereken projeler varsa burada aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn’ün olumsuz açılarını üzerinizden çekiyor. Yerine getirmeniz gereken bir sorumluluğunuz varsa bunu daha düzenli bir şekilde yerine getirmek için mücadele sarf edeceksiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek ve kariyeriniz ile ilgili önemli konuları güvendiğiniz bir kişiyle konuşmak isteyeceksiniz. Yeni kararlar almanız gereken bir dönem içerisine gireceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve finansal konularınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ve para ile ilgili özellikle bir hassas tavır takınabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter balık burcuna geçiş yapacak ileriye dönük büyük bir yatırım yapmak istiyorsanız bunun için bir araba veya ev alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu 2021 Sağlık Yorumu

7 Ocak 2021 tarihinde sağlık açısından kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve uzun zamandan beri kendinizde bulamadığınız o enerjiyi bulabileceksiniz.

13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Yeni Ay aile içerisinden bir kişinin rahatsızlığına işaret edebilir.

20 Mart 2021 tarihinde kendinize daha çok dikkat edeceksiniz özellikle kronik rahatsızlığınız varsa bunu aza indirgemek için fazla mücadele edeceksiniz. Havaların soğumasından dolayı soğuk algınlığı yaşayabilirsiniz.

28 Mart 2021 tarihinde sağlığınızı daha çok dikkat etmek için size zarar veren alışkanlıklardan vazgeçeceksiniz ve yeni bir spora dahil olmak isteyeceksiniz.

14 Nisan 2021 tarihinde fiziksel değil de daha çok ruhsal sağlığınızı dizginlemek için ve sakinleştirmek için meditasyon gibi yeni arayışlar içerisine girebilirsiniz.

15 Eylül 2021 tarihinde bel bölgenizde bazı hassasiyetleri oluşabilir bu yüzden kendinizi fiziksel anlamda zorlamamaya dikkat edin.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür sizin sağlık alanınızda gerilemeye başlayacak. Özellikle doktorunuzla veya diyetisyeniniz ile iletişim problemi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden farklı bir tedavi yönteminlerine yönelmek isteyebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde dış görünüşünüz de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat biraz daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek sizi olumsuz tetikleyen bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden psikolojik olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

13 Aralık 2021 tarihinde size riski atacak olan şeylerden uzak durmalı ve sağlığınıza daha dikkat etmelisiniz. Düzenli olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa bunları da ihmal etmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.