Boğa Burcu 2022 Yıllık Yorum

5.968
Boğa Burcu 2022 Yıllık Yorum

Ortak karar ilgili konular 2022 yılında en çok ilgilendi olur konulardan bir tanesi olacak. Parasal işlerinizi düzene oturtmalısınız. Vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alacağımız bilgi ve adım atıyorsunuz. Mesleğinizle ilgili olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Uranüs’ün hala sizin burcunuzda olmasının etkisi ile birlikte değişimler yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiş yapacak

Manevi anlamda kendinizi oldukça güçlü hissedebileceksiniz. Uzun zamandan beri yaşamış olduğunuz olumsuzlukları geride bırakma şansı elde edebileceksiniz. Bu yıl, ilgi alanlarınızda imaj değişikliği, kişisel görünüm ve vücut yapınızla alakalı durumlar olabilir. Bu yıl kendinizi geliştirmek için yeni eğitimler alabilir, statünüzü yükseltmek isteyebilirsiniz.

Yönetici Gezegeni Etkileri

Venüs 28 Ocak 2022 Tarihine Kadar Retro Hareketine Devam Edecek

Bu dönem içerisinde sağlığınızla ilgili bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dış görünüşünüzde kalıcı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde kendinizi genellikle dış hedeflerinize ve kariyerine odaklamaya çalışacaksınız. Yılın ikinci yarısında daha da güçlenecek çevrenize karşı daha baskın olabileceksiniz. Kariyerinizde uzun zamandan beri elde etmek istediğiniz bir statü var ise bununla ilgili çalışmalar sağlayabilirsiniz.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan 2022 Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim 2022 Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs 2022 Ay Tutulması
  • 8 Kasım 2022 Ay Tutulması

Akrep ve Boğa burcunda gerçekleşecek olan tutulmalar ikili ilişkileri önemli ölçüde etkileyecek. Özellikle ilişkileri dengede tutmaya çalışacaksınız. Bu sayede yeni ilişkiler, dostluklar ve ortaklıkları rahatlıkla kurulabilir bir şekle girebilirsiniz. Mevcut ilişkilerdeki dengeler değişebilir, baskın tarafın daha pasif olduğu pasif olan tarafın ise daha baskın olduğu bir döngü ye girebilirsiniz. Ön plana çıkma isteyecek, dikkatleri üzerinde toplamaya çalışacaksınız. Alacak olduğunuz ani kararlar sayesinde kendinizi daha pozitif bir ruh haline sokacaksınız. Uzun zamandan beri sıkıntı yaşadığınız konular üzerine farklı bakış açıları getirebilirsiniz. Sabit düşüncelerinizden kurtulacak ve kendiniz için daha iyi bir yol planlayacaksınız. İlişkilere daha çok önem verecek ve karşınızdaki insanları anlamaya çalışacaksınız. İlişkinizin giderek daha da ciddi boyut kazanabilir. Problemli giden bir ilişkiniz var ise de bu ilişkiyi sonlandırma karar alabilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

18 Ocak 2022 tarihinde Kuzey Ay Düğümü ilk defa Boğa burcuna geçiş yapacak ve 17 Temmuz 2023 tarihine kadar Boğa burcunda kalmaya devam edecek. Kendinizi tanımaya çalışacak ve bu doğrultuda yeni oluşumlar içerisinde olacaksınız. Ruhsal anlamda gelişmek ve ilerlemek öncelikleriniz arasında yer alabilir. Yeteneklerinizi kuvvetlendirmek ve başarıya giden yolu keşfetmeye çalışacaksınız. Kuzey Ay Düğümün sizin burcunuzda olduğu için güçleneceksiniz. Aynı zamanda destekleneceksiniz. Yeni çevrelere girebilir ve kendinizi ait istediğiniz yerlerde daha fazla zaman geçirmek isteyecek bilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.