Boğa Burcu 2023 Yıllık Yorum

8.737
Boğa Burcu 2023 Yıllık Yorum

Jüpiter, Mayıs 2023 tarihinde sizin burcunuza geçiş yapacak ve size şans getirecek. İçe dönük, duygusal bir ruh halinde olmanız oldukça mümkün. Hayalini kurduğunuz iş ya da güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Uzun zamandan beri ertelediğiniz işler var ise bunları rahat bir şekilde ele alabileceksiniz. Yaşama sevincinizi giderek artmaya başlayacak. Hem sosyal hem de ikili ilişkilerde şanslı olacaksınız. Geçen sene yaşamış olduğunuz belli başlı sorunları geride bırakacak, daha heyecan verici bir hayat temposuna adım atacaksınız.

Size sorumluluk getiren ve bazı durumları üstlenmenizi sağlayan konuları baştan değerlendirmek isteyebilirsiniz. Burcunuzda 19 Mayıs 2023 tarihinde Yeni Ay, 28 Ekim 2023 tarihinde Boğa Dolunayı, 20 Nisan-20 Mayıs 2023 tarihinde ise Güneş sizin borcunuzu geçiş yapacak. Bu tarihler önemli tarihler arasında yer alacak.

Boğa Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

İlişki alanında problemler var ise bunlarla artık ilgilenmeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. Hayatınızda yeri olmayan ilişkileri bitirebilir, buradan yola çıkarak ikili ilişkilerde ki davranış kalıplarınızı değiştirebilirsiniz. Partnerinizi tolere edemediğiniz durumlar var ise bu durumlar üzerine yenilikler gerçekleştireceksiniz. Duygusal açıdan iyileşecek, bilinçaltınızda sizi zorlayan durumlardan kurtulacaksınız.

Karşınıza çıkan olaylardan ve koşullardan uzak durmalı, daha sakin bir yaşam biçimine adım atmalısınız. Kafanızda çözemediğiniz bazı sorunlar olabilir bu sorunları size yakın olan kişilerle paylaşmayı tercih edeceksiniz. 23 Temmuz 2023 tarihinde Venüs, retro hareketine başlayacak. Aile ilişkilerinizi ön plana çıkaran durumlar ortaya çıkabilir. Geçmişten gelen bir konuyu ebeveynlerle çözmeniz gerekebilir. Eski sevgiliniz ya da eski eşiniz ile görüşmek isteyebilir, bir şans daha verme kararı alabilirsiniz. Evliliğinizde problemler var ise bunları halletmek için çaba sarf edeceksiniz. Venüs, retro sırasında iken romantik ilişkilerde duygusal sorunlar ortaya çıkmaya başlayabilir. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

Jüpiter sizin burcunuza geçiş yapacak ve oldukça şanslı bir dönem yaşayacaksınız. Hem ruhsal hem de duygusal olarak iyileşmeler olacağı gibi aynı zamanda maddi anlamda da güzel yenilikler sizinle olacak. Beklenmedik masraflar var ise bu masrafları rahat bir şekilde karşılayacaksınız.

Maddi açıdan özgürleşecek, kendinize yeni alanlar oluşturacaksınız. Kendinizi geliştirmek, yeni kariyer hedefleri planlamak için oldukça güzel bir dönem başlıyor. Kendi işinizi yapıyorsanız, internetle alakalı durumlarla daha çok ilgilenmeye başlayabilirsiniz. 30 Ekim 2022 tarihinde başlayan Mars retrosu, 12 Ocak 2023 tarihinde son bulacak bu da 2023 yılının son zamanlarında parayla ilgili konuları gündeminize getirmeye neden olabilir. Özellikle bu sene Ocak ayında maddi anlamda mücadele ettiğiniz konuların üzerine detaylı düşünceler gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.