Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
9.998
Boğa Burcu Ağustos 2018 Yorumu

BOĞA Burcu Ağustos 2018 tarihinde hayatındaki yeni görevlere odaklısın. Başlangıçlar amaçlarına yönelik. Hayallerini gerçekleştirmek adına yeni bir döneme giriyorsun. Uzun zamandır ayrı kaldığın birinin gelişiyle düzen biraz değişiyor. Kendini her anlamda daha güçlü hissedeceksin. Bugüne kadar boğuştuğun engellerden kurtulmak üzeresin. Vazgeçmediğin, emek verdiğin ne varsa senin oluyor. Ertelediğin şeyleri yaşamaya başlayacaksın. Özel hayatında uzun süreden sonra tekrar karşına çıkan biriyle görüşeceksin. Alacağın yeni kararların eşiğindesin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri içsel sezgilerini artırıyor. Kalbinin yönünü hedef alıyorsun. Köprüden önceki son çıkışa ilerlemektesin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri dengede olan enerjine sahip çıkmanı gerektiriyor. Kontrolünü kaybedeceğin tartışmalara girmemelisin. Bilerek seni çileden çıkaran birinin sözleri seni etkilemesin.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de üzerindeki yüklerden kurtuluyor. Hayatın önemli ölçüde değişiyor. Bu dönemde çok istediğin bir şey oluyor. Normal akışında ilerleyen şeylerin dışında sürprizler var. Duygusal olarak taşlar yerinden oynuyor gibi. Sevdiğini sanıyor ama sevmiyor olabilirsin. Ya da gerçekten sevdiğin birine karşı duygularını açabilirsin. Veya kalbindeki insandan beklemediğin güzel tepkiler alabilirsin. Her ne olursa olsun özel hayatında güzel şeyler oluyor sevgili Boğa Burcu.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde önemli konuların bir adım öne çıktığını görüyoruz. Kapanmamış bazı meseleler var ve bunlarla ilgili yeni adımlar atılıyor. Kişiler konuya dair görüşlerini belirtiyor. Alınacak yeni kararlarla herkes kendi yolunu çiziyor. Hoşgörü gösterdiğin birinin güvenini zedeleyecek davranışlar sergilediğini göreceksin. Duyacağın şeylerle birlikte ondan bir süre uzak duracaksın. Yoğun şekilde mücadele ettiğin bir konuda zafer senin oluyor.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Ağustos 2018’de sırt ve bacak ağrısı ile boğuşuyor. Vücudundaki ağrıların sebebini öğrenmek için doktor kontrolünden geçmen iyi olacaktır. Önemsemediğin şeyler ilerleyen günlerde daha da artabilir. Belki beslenme şeklini ve yaşam düzenini değiştirmen gerekiyor. Uzun süre aynı pozisyonda kalmamaya dikkat et. Dinlenmek ve iyi uyumak da bunlara dahil.