Boğa Burcu Ağustos 2020 Yorumu

8.098

İkili ilişkilerinize karşı bakış açınız değişebilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz durumlar sizi yeni düşüncelere götürebilir.

Boğa Burcu Ağustos 2020 Yorumu

15 Ağustos 2020 tarihinde Uranüs sizin burcunuzda geri hareketine başlayacak. Hayatınız ile kararlar alırken sizden kaynaklı olmayan ani değişimler söz konusu olabilir. Bu değişimlerin sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Sizi olumsuz etkileyen her ne kadar olaylar olsa da yeni başlangıçların olabilmesi için bitişlerin olması gerekir. Bu yüzden olabildiğince olaylara sakin bir şekilde yaklaşmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve beklemediğiniz bir yerden maddi durumunuzu da iyileştirecek güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Kariyeriniz için bu iş teklifini kaçırmamalı hızlı bir şekilde karar vermelisiniz.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek hayatınızdaki sorunlara karşı bakış açınız değişecek. Sizi olumsuz etkileyen durumların karşında ezilmekten veya kaçmaktansa sorunların üzerine gideceksiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile bugüne kadar var olan sorunları bir kenara bırakacaksınız. Bu ay içerisinde karşınıza çıkacak olan sorunlar hayatta daha mühim problemlerin olduğun gösterecek ve partneriniz ile birbirinize daha da bağlanacaksınız. Çevrenizde yer alan insanların ilişkinize olumsuz bakış açısı sizi bu sıralar biraz rahatsız edebilir. Bu yüzden de bu insanlara karşı daha ciddi bir tutum içerisine girebilirsiniz. Bu durum sizin eski çizginizden çıkmanıza neden olsa durumdan rahatsız olmamalısınız.

Boğa Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte bu ay içerisinde daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz bu zaman hem size hemde ailenize oldukça iyi gelecek. Geçmişte yaşadığınız ve paylaşamadığınız konuları onlarla konuşmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevreniz giderek daha da aktifleşecek.Yeni insanlar tanıyacak ve bu insanlar sayesinde yeni iş fırsatları da yakalayacaksınız. Maddi açıdan sizi seven bir kişiden bu ay içerisinde destek alabilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınız ile ilgili radikal kararlar almanız gereken bir ay içerisinde giriyorsunuz. Geçmişten gelen kronik veya kalıtsal rahatsızlıklarınıza karşı daha dikkatli olacaksınız ve elinizden gelen ne varsa bunu yapmaya hazır olacaksınız. Kariyeriniz için alacak olduğunuz kararlar var. Kariyeriniz ile ilgili sizi rahatsız eden bazı durumlar var ve bunları çözmek isteyeceksiniz. Karşınıza çıkan sorunlar olsa da bunlara aldırış etmeden yolunuzda devam etmeye çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.