Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
4.202

Boğa Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay boğa burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında boğa burcu ağustos 2021 yorumu…

Boğa Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Çevrenize kendinizi ifade etmeye çalışacaksınız. Kendinizi keşfedeceksiniz ve yapmak istediklerinizi sıralayacaksınız. Kısıtlanmak istemeyeceğiniz bir dönem olacak.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Önemli olan evrakları yedeklemeli özellikle elektronik ortamda yer alan belgelere dikkat etmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikler gündeminizde olacak. Yeni ev eşyaları satın alabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konular üzerine yoğunlaşabilir, yeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda şanslı olacaksınız. Yeni bir işe imza atabilirsiniz, patronlarınız varsa zam isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Hobilerinize odaklanacak ve yeni hobi alanları keşfedeceksiniz. Çocuklarınız varsa eğer onların hayatları ile ilgili yeni bir adım atabilirsiniz. Sizin için önemli olan konuların üzerine durabilir ve çocuklarınızda sizin gibi düşünmesini isteyebilirsiniz. Aile içerisinde geçmişten gelen bir mevzu tekrar gündemde olacak ve bunu çözmeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İkili ilişkilerde risk alacağınız ve aklınıza geleni söyleyeceğiniz bir dönem olacak. Eleştiren ve sürekli sizi demoralize etmeye çalışan bir arkadaşınızla aranızdaki bağları koparmak isteyeceksiniz. Yeni insanlar tanımak ve onlarla iletişiminizi ilerletmek önceliğiniz olacak. Ailenizle aranızda parayla ilgili sorunlar varsa bunların temellerine ineceksiniz ve çözüm bulmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. İş yerinde beraber çalıştığınız insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışan insanlarla da aranızdaki bağları koparmak isteyebilirsiniz. Yöneticilerle aranızda ufak çaplı problemler yüzünden işinizden uzaklaşabilirsiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Çalışma arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. İş konusunda sizi endişelendiren konuları en baştan değerlendirmek isteyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.