Boğa Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.950
Boğa Burcu Ağustos 2022 Yorumu

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Evinizle ilgili yapacak olduğunuz yenilikler öne çıkabilir. Kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Çocuklarla iletişiminiz daha iyi olacak.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Özgürlüğünüzü kısıtlayan durumlar varsa bunları mümkün olduğunca ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Kişisel istekleriniz varsa bunlara yoğunlaşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerinizle ilgili durumlarda önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Çalıştığınız şirketler varsa eder bunlarla yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili sorunları ortadan kaldırmak için çaba sarf edeceksiniz.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Tatile çıkabilir, hoşlandığınız bir kişiye açılabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek de zorlanıyorsanız, bunun için yenilikler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızı ilgilendiren konuları daha çok düşüneceksiniz. Sevgiliniz veya eşinizle birlikte yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkide sizi yoran durumlar varsa eğer bu durumları hafife almamak sizin için en iyisi olacaktır. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Aileniz tarafından kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Hızlı kararlar almamalı, sakin hareket etmelisiniz. Partnerinizin hayatında sorunlar varsa bu sorunları çözmeye çalışacaksınız.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızla ilgili alacak olduğunuz yeni kararlar gündeminizi değiştirebilir. Duygusal anlamda sizi yoran durumlardan uzak durmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Gelirinizi arttırmak için yeni çalışmalarda bulanabilirsiniz. Bütçe kontrolleri yapabilir, kendinizi garanti almak isteyebilirsiniz. Gelirinizi hesaplamadan ilerlemek sizi daha kötü bir döneme doğru sürükleyebilir.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İş ortamınızda yapacak olduğunuz düzenlemeler varsa bunları aksatmamalısınız. Bilgisayarınızda sizin için önemli olan evrakları mutlaka yedeklemeye çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.