Boğa Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu

16.629
Boğa Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu

Boğa Burcu Ağustos 2016 aşk hayatı içinde baskın rol oynuyor. İlişkiyi yöneten olmak istiyorsunuz. Boğa burcu bu ay çok aktif. Bu da yaşamının her alanında bir nebze karışıklığa sebep oluyor. Kendinize kafanızı dinleyecek zaman ayırmalısınız. Anlık heyecanlar, öfkelenmeler, alınan kararlar sonradan pişmanlık yaşamanıza sebep olabilir. Evli ve mutlu boğalar eşleriyle aralarındaki bağın kuvvetlenmesi için çaba sarf ediyorlar. Çocukları olanlar, çocuklardan kaynaklı problemlerin özel hayatlarına yansıdığı zamanlar yaşayabilirler. Evlilikleri ayrılık aşamasına gelen boğa burçları ayrılmamak için direniyorlar. Ancak bu size zarardan baka bir şey vermiyor. Zaman kaybının farkına vardığınızda çok geç olabilir.

Boğa Burcu bu ay sürpriz aşklarla karşı karşıya. Bekar boğalar Ağustos ayıyla birlikte özel hayatlarına yön verecek partnerleriyle karşılaşabilirler. Karşı cinsi etkileme konusunda son derece iyisiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey her yakınlaşmayı aşk zannetmeyin. Size yakınlaşmaya çalışan insanları tanımaktan hoşlanıyorsunuz. Başınıza bela olabilecek saplantılı kişilikler söz konusu. Bu nedenle doğru insan olup olmadığını anlamadan güvenmeyin. Özel hayatınız konusunda çevrenizin yönlendirmelerine önem veriyorsunuz. Şunu bilmelisiniz ki bu size yarardan çok zarar veriyor.

Boğa Burcu Ağustos ayı aşk yorumu hakkında söylenebilecek şeylerden biri, dikkatli olunması. Evli boğalar dedikodulara ve ara bozmaya çalışanlara karşı tedbirli hareket etmeli. Eşler arası güven duygusu bu ay önem kazanıyor. Bunun yanı sıra aldatmaların da yaşanabileceği bu süreçte gereksiz kıskançlıklara yer verilmemeli. Bu durum eşleri birbirlerinden uzaklaştırarak olmayan şeyi olur hale getirebilir. Partnerinizin ilgisizliği söz konusu olduğunda çıldırma noktasına gelebilir, yanlışlar yapabilirsiniz. Başkalarını sevindirmek istemiyorsanız, eşinizle birlikte, güven içinde yol almalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.