Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

27.834
Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

BOĞA Burcu aylık yorum Ağustos 2016 sağlık sorunları olan Boğa Burçlarının yüzünü güldürüyor. Bunun yanında üzerinizdeki güçlü enerji ile işinize daha fazla hakimsiniz. Maddi olanaklarınız artarken refah seviyeniz yükseliyor. Size diş bileyen insanların vermek istediği zararlardan etkilenmiyorsunuz. Oldukça verimli olan bu dönemde planlarınızı gerçekleştirme fırsatı buluyorsunuz. Yatırım fırsatlarını iyi değerlendirebileceğiniz oluşumlarla karşı karşıyasınız. Hiç beklemediğiniz miras yoluyla gelebilecek bir para söz konusu. Alacaklarınızı büyük oranda tahsil edeceğiniz Ağustos ayında ödemelerinizi tümüyle kapatabilirsiniz.

Ağustos 2016 Boğa Burcu aşk hayatındaki sıkıntıları geride bırakıyor. Özel hayatınızda yakın zamanda yaşadığınız sorunların etkisini üzerinizden atıyorsunuz. Her şey yavaş yavaş yoluna giriyor. Ayrılığın eşiğinde olan boğalar ilişkisine son verip yeni yaşamına merhaba diyecek. İlişkileri iyi olan boğalar eşleriyle aşkın zirvesine çıkıyor. Bekar boğa burçları ise karşılarına çıkan ciddi aşk fırsatlarını değerlendirmeye alıyorlar. Yeni ve uzun soluklu bir aşka adım atabilirsiniz. Boğa burçları ay sonunda yaşanacak olan dolunay zamanına dikkat etmeliler. Bu dönem sizler için oldukça zor. Hassasiyetiniz artıyor ve duygusal yönünüz ağır basıyor. Duygularınız devreye girdiği andan itibaren mantığınızı kaybediyorsunuz. Hataları en aza indirgemek için dengenizi korumalısınız.

Boğa Burcu aylık yorum Ağustos 2016 sağlık açısından gayet iyi durumda. Hasta olan boğalar iyileşme sürecine ilerliyor. İradeniz ve sabrınız çok iyi. Enerjiniz son derece yüksek. Sağlık sorunlarınızı daha hızlı atlatabilmek için moralinizi yüksek tutmalısınız. Bu nedenle çevrenizdeki olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırın. Mümkün olduğu kadar açık havada dolaşın. Size iyi gelecek şeyler okuyun. Sevdiğiniz insanlarla bir arada aktiviteler gerçekleştirin. Çocuğu olan boğalar çocukları vakit geçirip zamanı daha eğlenceli hale getirebilir. Ay ortasından itibaren her şeyin daha iyiye gideceği Ağustos’ta güzel günler sizleri bekliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.