Boğa Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

26.828
Boğa Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

BOĞA Burcu Aralık 2016’da dönüşüme uğruyor. Kalbiniz kıpır kıpır. Bu ay yeni heyecanlar hissedeceğiniz, farklı duyguları bir arada tadabileceğiniz zamanlar içeriyor. Bu güne kadar yaşadığınız deneyimler sizi her konuda geliştirdi. Birikimlerinizden yararlanarak, yaşadıklarınıza farklılıklar katmak istiyorsunuz. Özellikle aşk yaşamak isteyen boğa burçları için son derece önemli bir zaman. Kalbinizin istediği, aklınızdan geçen o mütevazi aşk ile karşılaşabilirsiniz. Evli boğaların çocuk hayali gerçekleşebilir. Bununla birlikte zor zamanlarınız da mutlaka olacaktır. 14 ve 19 Aralık tarihleri arası risk almaktan kaçının. Boğa burcu iş hayatında paranın değerini kesinlikle iyi biliyor. Birikimlerinizi yatırıma dönüştürme fırsatı kolluyorsunuz. Ve daha fazlası için ne yapabilirim türünden araştırma içine girebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2016 Dolunay ile birlikte sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Bu günlerde kendinizi dışlanmış hissedebilirsiniz. Duygusal karmaşa yaşayabileceğinizi ve bu durumun geçici olduğunuz aklınızdan çıkarmamalısınız. 29 Aralık 2016 Yeniay size güzel enerjiler sunuyor. Kendinizi değiştirmek ve geliştirmek isteyebilir, bir takım yeniliklere adım atabilirsiniz.

Boğa Burcu Aralık 2016 Aşk

Boğa Burcu Aralık 2016 aşk hayatı mutluluğu yakalıyor. Beklenmedik sürprizler ve alınacak hızlı kararlar söz konusu. Bekar boğaların hayatlarını değiştirebilecek uzun soluklu bir aşk gelebilir. Evli boğalar evliliklerinde huzur ortamı sağlıyorlar. Bununla birlikte bazı sorunlu ilişkilerde eski duyguların ve aşkların gündeme gelmesi olası görünüyor. Ay ortası yaşanacak 14 Aralık dolunay zamanında önemli konularda tartışmaya girmemeye özen gösterin.

Boğa Burcu Aralık 2016 Aile

Aralık 2016 Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde, önemsedikleri ve öncelikleri yer değiştirebilir. Bazı insanların çıkarları doğrultusunda hareket ettiklerini hissedebilirsiniz. Aralık ayında iş hayatınızda veya yakın çevrenizde borç alıp vermemeye bakın. İlişkilerinizde güvenmeye ve iş birliği içinde olmaya devam etmelisiniz. Ancak sizi kullanmak isteyenleri de iyi ayırt etmelisiniz. Unutmayın bir kez yapan bir daha yapacaktır. 2. şans vermek bazılarına anlamsızdır.

Boğa Burcu Aralık 2016 Sağlık

Aralık 2016 Boğa Burcu sağlığı güzel gelişmelerle iyileşiyor. Rahatsızlığı olan boğalar için Aralık ayı son derece önemli. Sağlığınızda ciddi boyutta iyileşme mevcut. Bağışıklığınız kuvvetleniyor. Doktor kontrolü ile birlikte ilaçlarınızın bir kısmını kullanmayı bırakabilirsiniz. Dış görünümle ilgili imaj çalışmaları yapabilir, yenilenmek isteyebilirsiniz. Beslenme konusunda yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.