Boğa Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

8.943
Boğa Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

BOĞA Burcu aşk hayatı Aralık 2017 tarihinde güzel etkiler altında. Burcunun sana verdiği güzel enerjiyi duyacağın bazı haberlere olumsuz yönde harcayabilirsin. Bu şekilde düşünerek davranmak sana hiçbir şey katmayacaktır. Çevrende olup bitenlerin, konuşulanların ve önceden dönen bazı dolapların artık senle ilgisi kalmıyor. Bundan sonra sen kafana takar ve tepki verirsen işte o zaman yapılmak istenen şeye izin verirsin. Aşk hayatında bugüne kadar yaşadığın olumsuzlukların üzerine çizgi çekip 2018 yılına bomba gibi girebilirsin.

Aralık 2017’de BOĞA Burcu aşk hayatındaki tutulmalara dikkat edilmeli. Özellikle Dolunay etkileri düşüncelerini tümüyle değiştirebilir. Eskilere giderek hırs ve intikam duygularına kapılabilirsin. Bunun yerine sahip olduğun değerlerin farkına vararak daha sıkı sarılıp arkana bakmadan yol almalısın. Geçmişe takılı kalman önünü görmene engel oluyor. Aile üyelerinden bazılarının hayatındaki değişimler seni de etkileyebilir. Olanlara, özel hayatını ihmal edecek kadar ilgilenmemelisin. Bırak herkes kendi sorununu kendi içinde çözsün.

BOĞA Burcu aşk hayatı 2017 Aralık ayında kalbi boş olanlara yeni fırsatlar sunuyor. En yakın arkadaşın aracılığı ile ilgi alanına giren biriyle tanışabilir, ay içinde ilişkiyi ilerletebilirsin. Sen yine de adımlarını sağlam atmak adına ciddi kararlardan uzak durmalısın. Ay ortasından itibaren sağlığına ve kişisel bakımına daha fazla önem veriyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.