Boğa Burcu Aralık 2019 Yorumu

15.954

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olanlar 22 aralığa kadar güneş sizin burcunuzda 8. evinizde olacak. Merkür’de yay burcunda 8. evinizde etkisini gösterecek.

Boğa Burcu Aralık 2019 Yorumu

Para konularınıza dikkat çekilecek. Ortaklı işleriniz varsa bunları inceleyecek ve plan program yapmak isteyeceksiniz. Borçlarınız varsa bunları kapatmak için kafa yoracaksınız. Sizin için önemli gezegen hareketlerinden birisi de 2 aralık jüpiter’in oğlak burcuna geçişi olacak. Jüpiter 9. evinizi etkileyecek, hayatınızı iyileştirmek adına güzel kararlar alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 aralık 2019 ikizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Para konularınıza netlik getireceksiniz. İleriye dönük hedefleriniz varsa bunları hayata gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Satışa çıkarmak istediğiniz herhangi bir mal varlığınız varsa bunlarla ilgili adımlar atabilirsiniz.

26 aralık oğlak burcunda güneş tutulması yeni ayla birlikte gerçekleşecek. 9. eviniz etkilenecek. Sizden uzakta yaşayan akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Aldığınız bu haber biraz moralinizi bozabilir. Bu tutulma genel olarak zorlanmaya işaret eder fakat tutulma sayesinde yeni şeyler öğreneceksiniz.

Boğa Burcu Aralık 2019 Aşk Yorumu

Aralık 2019 boyunca mars akrep burcunda olacak. Aşk hayatınız bu durumdan etkilenecek. Eşiniz veya sevgilinizle ara ara iletişim problemi yaşayabilirsiniz. Mars biraz mücadeleyi ve savaşmayı sever bu yüzden ikili ilişkilerinizde ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. Evli olanlar zaman zaman yorulduğunuzu hissedebilir ve kısa süreli de olsa yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 22 aralık 2019 güneş oğlak burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızda beklenmedik süprizler sizlerle olabilir. Özellikle birlikteliği olmayan boğa burçları için ayın sonlarına doğru yeni aşklar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu Aralık 2019 Aile ve İlişkiler

Aralık ayında ikili ilişkilerde biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim içerisinde olduğunuz kişiler sizi anlamakta zorluk yaşayabilir. Aile içerisinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlara her ne kadar çözüm yolu aramaya çalışsanız da zaman zaman gerileceğiniz yerler ortaya çıkacak. Sosyal çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızı etkileyecek yeni insanlarla tanışabilir ve geleceğe yönelik güzel hedefler belirleyebilirsiniz. Aralık sonuna doğru ikili ilişkilerde ortaya çıkan sorunları yavaş yavaş çözmeye başlayacaksınız.

Boğa Burcu Aralık 2019 Sağlık ve Kariyer

9 aralık 2019 tarihinde merkür yay burcuna geçecek ve 8. evinizde olacak. Genel olarak sağlık konularınız öne çıkabilir. Merkür sayesinde sağlığınızda kötü giden durumları iyileştirebilirsiniz. Aralık ayında iş hayatınız çok yoğun olacağı için ruhsal açıdan zorluk yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden boğa burçları 2 aralık jüpiter hareketi sonrasında yeni projelere adım atabilirsiniz. Yurtdışına gitme gibi bir planınız varsa bununla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akademik açıdan yükselme şansınız aralık ayında oldukça yüksek olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.