Boğa Burcu Aralık 2020 Yorumu

9.266
Boğa Burcu Aralık 2020 Yorumu

15 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak aynı zamanda Aralık ayında Kasım ayında gerçekleşen Ay tutulmasının etkilerini de hissedebilirsiniz. Geçmiş ayda yaşamış olduğunuz aynı bitişler varsa bu bitişlerin size ne kadar iyi geldiği hakkında aydınlanma yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda yeni kararlar alarak bu kararları uygulamak için fazla aceleci davranabilirsiniz. Aile içerisinde parayı ilgilendiren durumlarda biraz daha mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek banka ödemesi, vergiler ve tazminat gibi durumlar varsa bunları ödemede zorluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden daha temkinli ve tedbirli para harcamaya özen göstermelisiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek bu dönemde ailenizi ilgilendiren ciddi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Onlarla daha fazla vakit geçirmek hem size hem de ailenize iyi gelecektir.

Boğa Burcu Aralık 2020 Aşk Yorumu

Aralık ayında aşk hayatınız ile ilgili konularda kendinizi fazla bunu almış ve yıpranmış hissedebilirsiniz. Kendinize ve partnerinize biraz zaman vermek oldukça iyi bir fikir olabilir. Aranızda kıskançlık yaratan bir konu varsa bu konuyu bir an önce çözmeye çalışın. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise Aralık ayının ortasına doğru sizi heyecanlandıran bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi sizi çevrenizdeki insanlardan daha iyi anlayacak ve elinden geldiğince manevi anlamda destek olmaya çalışacaktır.

Boğa Burcu Aralık 2020 Aile ve İlişkiler

Aile yaşantınızda birden bire gerçekleşecek olan değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Sizin düşüncelerinizi her zamankinden daha çok önemsediklerini anlayacaksınız ve bu durum sizi mutlu edecek. Kardeşleriniz varsa onlarla kısa süreli bir tatile gitmek isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanların size güzel olanaklar sağladığına şahit olabilirsiniz. Maddi açıdan sizden yardım isteyen bir arkadaşınız ortaya çıkacaktır. Kendini bazı konular hakkında çıkmazda hissediyor bu yüzden sizin desteğinize ihtiyacı olacak.

Boğa Burcu Aralık 2020 Sağlık ve Kariyer

Dişleriniz ile ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yoğun bir stres altındaysanız bu durum kendinizi sıkmanızdan dolayı diş etlerinizde veya ağız bölgenizde oluşacak olan yaralar ortaya çıkabilir. İş hayatınız ile ilgili daha girişken olmanız gereken bir dönemdesiniz kenara çekilerek daha sonra yaparım demek sizi hiçbir zaman yükseltmeyecektir. Daha önceden tamamlamanız gereken projeler varsa ara verdiyseniz vunları bir an önce tamamlamak için yeni fikirler edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.