Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
3.493
Boğa Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Düşünce yapınızı kökten değişikliğe götürmek isteyebilirsiniz. İnançlarınızı derinden etkileyen bir olay hakkında yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Felsefi ve ruhsal konulara da ilgilenebilirsiniz.

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Her zamanki rutininizin dışına çıkmak isteyebilir ve farklı alanlara ilgi duyabilirsiniz. Eğitim almak ve kendinizi geliştirmek için oldukça verimli bir zamana adım atıyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Hayatınızdaki olumsuz süreçleri sonlandırıp, yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Psikolojik açıdan rahatlayabilir, finansal anlamda da olumlu gelişmelere şahit olabilirsiniz. Ortak gelirlerindeki artışlar söz konusu olabilir ve yakın çevrenizle ilişkiler ön plana çıkabilir.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Parayla ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntılar varsa bunları da geride bırakmanın zamanı gelmiş olabilir. Yapacak olduğunuz çalışmalar takdir edilecek ve çevrenizden de bu konuyla ilgili olumlu destekler görebileceksiniz.

Boğa Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızdaki sorumluluklarınız zamanla artışa geçebilir. Yük hissettiğiniz konular üzerine partnerinizle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. İlişkide kısıtlandığınızı hissediyorsanız, özgür kalmak isteyebilir ve kendinizi daha ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. İlişkiniz yok ise harekete geçebilir ve karşınızdaki insana bir şans vermeyi düşünebilirsiniz. Hoşlanmadığınız bir kişiyle de aranızdaki ilişkiyi sonlandırma kararı almak sizi bu süre zarfında biraz zorlayabilir.

Boğa Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. Sosyal hayatınıza dair farkındalığınızı açığa çıkaracak olan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle birlikte yaşadığınız talihsiz olaylar geride kalacak, kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde yeni kararlar alabilir, bu dönemde onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni yerlere seyahat etmeyi tercih edecek ve bu doğrultuda aile bağlarınızı güçlendireceksiniz.

Boğa Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Ortak harcamalarda artışlar söz konusu olabilir, bu yüzden parayla ilgili çıkabilecek sorunları öngörmeli ve gerekli önlemleri almalısınız. Mal paylaşımı, ayrılık ve boşanma gibi konularda gündeminizde yer edebilir. Kendinizi maddi anlamda zorlamayacak durumlardan uzak durmalısınız.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz yasal problemleri göz önünde bulundurarak yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sizi olumsuzluğa iten kariyer konularını değerlendirecek, çevrenizden de bu konu hakkında fikir almaya çalışacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.