Boğa Burcu Aralık 2022 Yorumu

1.685
Boğa Burcu Aralık 2022 Yorumu

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Eğitim ve seyahat alanlarında bazı değişimler söz konusu olacak. Her zamanki rutininizin dışına çıkmak isteyeceksiniz. Farklı konulara ve etkinliklere dahil olacaksınız. Araştırmak ve eğitim alanında kendinizi geliştirmek sizin için oldukça önemli olacak. Görüşlerinizi, inançlarınızı ve ideallerinizi sorgulayacaksınız. Düşünceleriniz değişecek ve kendinize yeni bir yol çizeceksiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan durumları aşmaya çalışacaksınız. Çevrenizden destek görmek sizin için oldukça önemli olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi durumunuzla ilgili riskli bir dönem söz konusu olacak. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilir, ani masraflarla karşılaşabilirsiniz. Yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili yeniden düşünmeniz gerekecek. Gelir kaynaklarınızı değerlendirecek, daha iyi bir maddi gelir sağlamak için yeni kapılar arayacaksınız.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yurt dışı ve şehir dışı ile ilgili durumlarınızda yenilikler söz konusu olacak. Eğitiminiz için yeni bir döneme başlayacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, sizi kötüye götüren durumları tespit edeceksiniz. Duygularınızı keşfetmek sizin için bu dönemde oldukça önemli olacak.

Boğa Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda zorlandığınız durumları sağlıklı bir şekilde aşacaksınız. Partnerinizle birlikte hayatınızda mücadele ettiğiniz durumlar üzerine düşüneceksiniz. Partnerinizle birlikte yeni bir döneme başlamak sizi heyecanlandıracak.

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem sizin için oldukça önemli. Yeni bir ilişkiye başlama heyecanı içerisinde olacaksınız. Duygularınızı net bir şekilde ifade edeceksiniz. Karşınızdaki kişiyi incitmek isteyemecek, mümkün olduğunca onu almaya odaklanın.

Boğa Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Sosyal hayatınızda size ilham veren kişiler varsa onları yanınızda tutmaya çalışacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek sizi oldukça mutlu edecek. Aile içerisinde var olan belirsizlikler varsa bunları netleştirmek isteyeceksiniz.

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Yurt dışından veya şehir dışından gelecek olan misafirleriniz söz konusu olabilir. Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşmak isteyeceksiniz. Sizi yarı yolda bırakan kişileri hayatınızdan mümkün olduğunca kısa süre içerisinde çıkarmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Eğitim hayatınızda kısıtlamalar varsa bunları düzeltmek isteyeceksiniz. Maddi anlamda karşınıza çıkan aksaklıkları mümkün olduğunca kısa süre içerisinde çözmeye çalışacaksınız. Kendinizi geliştirmek için yeni eğitime başlayabilirsiniz. Yasal işleriniz varsa bu konularda hızlanamlar söz konusu olacak.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Maddi anlamda desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Sizi zor duruma sokan durumlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Yatırımlarınızı kuvvetlendirmek için yenilikler yapmak isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.