Boğa Burcu Bahar Yorumu

54.491
Boğa Burcu Bahar Yorumu

Boğa burcu, 2016 yılı bahar aylarında, aşkını en güzel şekilde yaşıyor. Bu dönemde tanışacakları yeni biriyle güzel bir başlangıç yapabilecek olan boğalar, evlilik yolunda adım atabilirler. Evli olanlar ise evliliklerini daha da sağlamlaştırıyorlar. İş, kariyer anlamında zorluklarla karşılaşabileceğiniz bu dönemde daha dikkatli kararlar vermenizi tavsiye ediyoruz.

Boğa burcu Mart 2016’da üzerindeki olumlu etkilerle keyifli zamanlar geçiriyor. Sosyal çevrenizin de oldukça hareketli olduğu bu dönemde yeni başlangıçlar söz konusu. Özel hayatınızı istediğiniz yönde şekillendirdiğiniz bu ay içerisinde aşk hayatınızda gözle görünür bir canlanma var. Ailenizin ve çevrenizin de desteğiyle önemli kararlar alabilir, geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Boğa burcu Mart ayında işlerini bir süre askıya alıyor. Geçen kış ayında sekteye uğrayan kariyerinizde henüz iyileşme belirmiyor. Mart ayı sonunda, elinizdeki birikimlerle bu yönde önemli atılımlar yapmayı planlıyorsunuz. Aşkın size verdiği güç ve enerjiyle kendinizi her anlamda iyi hissediyorsunuz.

Boğa burcu Nisan 2016’da daha heyecanlı. İyi giden özel yaşamınızın yanı sıra, iş hayatınız da canlanıyor. Nisan ayı boğa burçları için oldukça şans içeriyor. Değerlendirip değerlendirmemek tamamen sizin elinizde. Partnerinizin desteği sizi olumlu anlamda tetikliyor. Bu dönemde büyük anlaşmalara, güçlü ortaklıklara imza atmanız söz konusu. Aynı zamanda borçlanmaktan ve kredilerden kaçınmalısınız. Mal varlığınızın bir kısmını elden çıkarmak sizin açınızdan daha faydalı olabilir. Boğa burcu için 2016 bahar ayları, önemli kararların verileceği ve imzaların atılacağı aylardan.

Boğa burcu Mayıs 2016 itibariyle kişisel bakımına daha fazla özen gösteriyor. Bu yıl içinizdeki enerji sizi aşka ve sosyal yaşama sürüklüyor. Güzel duygular yaşamak, hareketlenmek istiyorsunuz. Bu etkiyle eskilere, olumsuzlara, karmaşıklıklara son verecek, yeni başlangıçlar ve yeni duygular keşfedeceksiniz. Boğa burcu kariyerinde Mayıs ayıyla birlikte daha da yükseliyor. Eğitimi için yurt dışına çıkma ihtiyacı duyan boğalar, gerekli bağlantıları sağlayarak hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalıyor. Boğa burcu bu süreçte sağlığındaki olumlu gelişmelerle daha da mutlu oluyor.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.