Boğa Burcu Ekim 2016 Yorumu

17.534
Boğa Burcu Ekim 2016 Yorumu

BOĞA Burcu Ekim 2016 ile birlikte çıkarlarını koruma yoluna gidiyor. Çevrenizle uyum sağlamaya çalışırken aynı zamanda haklarınızı koruma altına alıyorsunuz. Bulunduğunuz yeri kimseye kaptırmaya niyetiniz yok. En yakınlarınızdan gördüğünüz hiç beklenmedik nankörlük sonrası gözünüz açıldı. Ekim ortasında çalışma hayatınızda farklı gelişmeler söz konusu. Soğukkanlı olmalı ve gereken neyse yapmalısınız. Bu kısa dönemde özel hayatınızı paylaştığınız kişi ve ortaklıklarınız önem kazanıyor. Evli boğaların eşleriyle ters düşecekleri ve farklı görüş bildirecekleri bir konu gündeme taşınıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihlerinde boğa burcu, yaşantısında denge kurmakta zorlanabileceği zamanlar geçiriyor. Ruhsal çıkmazların ve bunalımların tarafına geçebilirsiniz. Bunun olmaması için konuları ve sözleri kafanıza takmamanız gerekiyor. 1 Ekim yeniay etkileri boğa burcu ilişkilerini sarsıyor. 16 Ekim dolunay etkileri boğa burcu aşk hayatında duygu karmaşalarına yol açıyor. 30 Ekim yeniay boğa burcu iş hayatı kişisel meselelerin ortaya çıkacağı tarih oluyor.

Boğa Burcu Ekim 2016 Aşk

Boğa Burcu Ekim 2016 aşk hayatında yönetici ruhunu ortaya çıkarıyor. Partneri olan boğalar bu durumu bastırmaya çalışmalı. Çünkü durum, bazı günler rahatsızlık verici olabilir. Özellikle 16 Ekim sonrası yaşayacağınız 3-4 günde dikkatli davranmalısınız. Partnerinizle aranızda oluşabilecek fikir ayrılıkları sizi birbirinizden uzaklaştırabilir.

Boğa Burcu Ekim 2016 Aile

Boğa Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerini merkezine alıyor. Ev ile ilgili konuların sürekli konuşulacağı ve gündemde olan konulara çözüm aranacağı zamanlardan geçiyorsunuz. Ekim ayı ilişkileriniz konusunda kritik zamanlar içeriyor. Çocuğu olan ve zor durumda kalan boğalar daha tepkili, gergin ve öfkeli olabilir. Enerjinizi ne yönde kullanacağınız çok önemli. Birlikteliklerinde problem yaşayan boğa burçları, her şeyden sıyrılmak adına yeni adımlar atabilirler.

Boğa Burcu Ekim 2016 Sağlık

Boğa Burcu Ekim 2016 sağlık durumu strese yenik düşebilir. Bu ay gergin zamanların daha fazla oluşu, boğaları zorluyor. Çok önemli sağlık sorunları yaşamıyorsunuz, ancak vücudunuzun bazı yerlerinin ağrıması canınızı sıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.