Boğa Burcu Ekim 2020 Yorumu

11.578
Boğa Burcu Ekim 2020 Yorumu

Enerjinizi toplayacağınız bir ay içerisinde adım atıyorsunuz, kendinizin farkına varacak ve keşfedeceğiniz çok fazla yönünüz olduğunu anlayacaksınız. Kendinizi yakın hissettiğiniz insanlarla çok fazla görüşecek ve iş ile alakalı fikir alışverişinde bulunacaksınız. Yönetici gezegeniniz olan Venüs 20 Ekim 2020 tarihinde Başak burcuna geçiş yapacak ve mükemmel diye bir şey olmadığını bazı hataların da yapılabilir olacağını anlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yapmak istediğiniz şeyleri sıraya koymalısınız. Aceleci davranmak size ve yapacak olduğumuz işlere iyi gelmeyecektir bu yüzden olabildiğince daha sakin bir şekilde yol almaya çalışmalısınız .

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve aşk hayatınız ile ilgili kararsız kaldığınız durumlar varsa bunları netleştirmeye çalışabilirsiniz.

31 Ekim 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek ve asla başaramayacaksınız zannettiğiniz konular ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

ig: holistic_astrology

Boğa Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Bugüne kadar sizi üzen konuların üzerinde durmak isteyecek ve partnerinize bunu açık bir şekilde paylaşacaksınız. Zaman zaman aranızda kıskançlıktan dolayı çıkan kavgalar sizin sinirlerinizi iyice gelebilir ve bu yüzden bir tartışma ortamı yaratabilirsiniz .Partnerinizle birbirinize özel alanlar yaratmaya çalışarak daha bireysel bir şekilde hayatınızı devam ettirmeniz önemli bir noktada olacaktır. İlişkisi olmayan boğa burçları ise bu ay içerisinde beklemediğiniz birinden yemek teklifi alabilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde çıkan tartışmalara her ne kadar karışmak istemesenizde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi tartışmanın ortasında bulabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla daha çok vakit geçireceğiniz bir zaman dilimi yaratabilir ve daha önce yapmanız gereken konuşmaları yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Şehir dışında olan ve görüşmediğiniz yakın bir arkadaşınız size kariyeriniz hakkında bir konuşma yapacak ve size sunacak olduğu teklifleri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

İş yerinizdeki sorunları daha fazla görmemezlikten gelmeyin. siz ne kadar çok sorunun kaynağına inmeye çalışırsanız o kadar da çözüm yolu bulabileceksiniz. Çalışma ortamınızda daha rahat çalışabilmek için yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunların yapabileceksiniz. Para ile ilgili konularda daha düzenli olmaya çalışmalısınız. Bu ay özellikle ekstra harcama yapmamaya özen göstermeli olabildiğince harcamalarınızı minimum düzeyde tutmalısınız. Fazla stresten dolayı baş bölgemizde ağrılar oluşabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.