Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
5.862
Boğa Burcu Ekim 2021 Yorumu

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda şanslı olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Kredi alma gibi bir düşünceniz var ise rahatlıkla temin edebilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. İş hayatınız ilgili yaşamış olduğunuz terslikler sizi bu dönemde biraz yorabilir. Sağlık açısından da olumsuz etkilenebilirsiniz. Yurtdışı ile bağlantılı konularınız da gündemde olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni iş projeleri gündeminizde olabilir. İş hayatında yaşanan sorunlar var ise bunların çoğunun yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olduğunu tespit edebilirsiniz. İşinize daha çok yoğunlaşacak ve eksikleri tamamlamak isteyeceksiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yalnız kalmak isteyerek, hayatınızdaki sorunları düşünmek isteyebilirsiniz. Kafa dinlemek, daha pozitif bir insan olmanıza yardımcı olacaktır. Sağlığınıza iyi gelmeyen kişilerden de olabildiğince uzak durmaya çalışabilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Partnerinizle birlikte iş yapıyorsanız bununla ilgili konularda kendinizi motive etmeye çalışacaksınız. Aşk hayatınızda olumsuz giden süreçler yüzünden negatif düşünebilir, karşınızdaki fırsatları göremeyebilirsiniz. Sorunları olabildiğince konuşmaya çalışmalı ve empati yapmaya özen göstermelisiniz. İlişkisi olmayanlar ise i̇lişki için kendinizi hazır hissetmeyebilir, bu yüzden size karşı ilgi duyan kişilerden geri durmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Ailenizle ilgili sorumluluk almanız gereken bir durum karşınıza çıkabilir. Problemlere karşı daha duyarlı olacak ve elinizden geldiğince ailenizin yükünü sırtlanmaya çalışacaksınız.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Yakın çevrenizle birlikte yeni proje ve planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yeni etkinliklere katılabilirsiniz. Akrabalarla veya kardeşlerle zaman geçirmek bu dönem içerisinde size iyi gelebilir.

Boğa Burcu Ekim 2021 Para ve Kariyer

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. İptal olmuş iş projeleri tekrar gündeme gelebilir. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. İş hayatınız için yeni bir planlama yapmak isteyebilirsiniz. Sizi panik altına alan konulardan da uzak durmaya çalışacaksınız.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Kariyeriniz için yeni bir hedef çizmek bu süre zarfında daha kolay olacaktır.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.