Boğa Burcu Ekim 2022 Yorumu

3.038
Boğa Burcu Ekim 2022 Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Ertelenen işleriniz varsa bunların başına geçeceksiniz. Sürüncemede olan işleriniz varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Umudunuzu kaybettiğiniz konular üzerine yeni kararlar alabilirsiniz. İşiniz ve kariyerinizle ilgili yeni süreçlere başlayabilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Sorumluluk alabilirsiniz, olgunlaşacak kendinizi konumlandırdığınız bir noktaya varmaya çalışacaksınız. Zaman zaman sizi zorlayan durumları en baştan değerlendireceksiniz. Sabırlı ve azimli olacak, karşınıza çıkan zorlukları kısa süre içerisinde aşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Geçmişte kırıldığınız, etrafınıza anlatamadığınız bir durumu artık açık bir şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz. Duygularınızı yazmak isteyeceksiniz. Yoga, meditasyon ve spor gibi durumlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızı destekleyecek yeni gelişmeler yapabilirsiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. İlişkilerde yeni ve heyecanlı bir döneme giriyorsunuz. Sevgi dolu ve uyumlu bir birliktelik ön plana çıkmaya başlayacak.

Boğa Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Özel hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıları geride bırakacaksınız. İyi ilişkiler kuracak, kendinizi geliştireceksiniz. İlişkide inişli çıkışlı olan konuları baştan aşağı düşünebilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Partnerinizin sizi her anlamda desteklediğini çok rahat göreceksiniz. Aranızda sorun varsa da bunlardan uzaklaşmak size iyi gelmeye başlayacak.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. İlişkiniz yok ise bu dönemde beklentileriniz üzerine yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Arkadaşlarınızla para ile ilgili konulardan dolayı bazı sorunlar karşınıza çıkabilir. Yakın çevrenizden olumlu destekler alacak, kararsız kaldığınız konularıda çözmeye çalışacaksınız. Size söylenmeyen durumlar yavaş yavaş açığa çıkabilir.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak. Aile içerisinde görmezden geldiğiniz konuları ele alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara güveniniz giderek artmaya başlayacak.

Boğa Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Bu dönem içerisinde parayla ilgili konularda kararsız kaldığınız konular öne çıkmaya başlayacak. Yatırımlarınızı değerlendirecek, iş ortamında sizi geren konuları beklenmedik şekilde halledeceksiniz. İş ortamında gerginlik varsa bunları sabırlı bir şekilde çözmeye çalışacaksınız.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Kariyerinizde yaşamış olduğunuz sorunları yavaş yavaş halletmeye çalışacaksınız. Sizi zorlayan konular üzerine iş arkadaşlarınızla konuşarak anlaşmak isteyeceksiniz.
11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. Maddi durumunuzu değerlendirecek, gerekirse yeni yatırımlar bulmaya çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.