Boğa Burcu Eylül 2016 Aşk Yorumu

14.789
Boğa Burcu Eylül 2016 Aşk Yorumu

Boğa Burcu Aşk Hayatı heyecan yüklü. İçiniz kıpır kıpır. Yaşadığınız birçok duyguyu karşı tarafa belli etmeyişiniz ilginin üzerinizde toplanmasına neden oluyor. Aynı çizgide kalmayı başardığınız zaman aşkta gerçekten kazanan olabilirsiniz. Bazı zamanlar kontrolü elden kaçırıyorsunuz ve ilişkiyi yöneten taraf olma isteğiniz ortaya çıkıyor. Aşkta mutluluk ve bağlılık tam olarak güvenmekle ve sorgusuz sualsiz bir ilişkiyle mümkündür.

Boğa burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı farklı sürprizler içeriyor. 1 Eylül güneş tutulmasıyla birlikte aşk hayatınızda hem mutlu günler, hem de hüzün birada yaşanıyor. Her şey çok iyi giderken bir anda güven duygunuzu yitirebilirsiniz. Bu da minik tartışmalar sonrası hüzünlü, romantizm yüklü sahnelere sebep olabilir. Bekar ve yalnız boğalar kendisiyle yakınlaşmak isteyen karşı cinse temkinli yaklaşıyor. Bu tür yaklaşımlar evli boğalar içinse sorun yaratıyor.

Boğa Burcu Aşk Hayatı 2016 Eylül ayı boyunca çekiciliğini ve cazibesini koruyor. Dış görünümünüzde yapacağınız birkaç küçük değişiklik partnerinizi etkilemeye yetiyor. Bunun yanı sıra kıskançlıklar da ortaya çıkıyor. Ortada sebep yokken kendinizle ilgilenmeniz aklına başka şeylerin gelmesine neden oluyor. Partnerinizin alışık olmadığı ani değişikliklerden kaçınmanızı ve bu değişimleri yavaş yavaş yapmanızı tavsiye ederiz.

Boğa Burcu Aylık Aşk Yorumu değerlendirmesinde vardığımız sonuç, kararlarınıza ve düşüncelerinize sahip çıkın. Bunu yaparken karşı cinsin kararlarını da sahiplenmeyin. Partneri olan veya olmayan tüm boğalar kalp sesini dinlemeliler. Devam eden ilişkisi olanlar, yeni bir ilişkiye başlamadan önce kaybedecekleri ve kazanacakları noktada durup düşünmeliler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.