Boğa Burcu Eylül 2016 Yorumu

28.874
Boğa Burcu Eylül 2016 Yorumu

BOĞA Burcu Eylül 2016 itibariyle şansı yakalıyor. Maddi manevi kazanç kapılarınız artıyor. İş arayan boğalar Eylül ayı başlarında sosyal çevreniz sayesinde aradığınız işi buluyorsunuz. İş sahibi olanlar işlerini büyütme yoluna gidiyorlar. Yeni mekan, tadilat ve değişiklikler bu ay içerisinde yapılıyor. Güç kazanmak hoşunuza gidiyor ve eksilen güveniniz yerine geliyor.

Güneş Tutulması Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Eylül 2016 Güneş Tutulması ile şansınız daha da açılıyor. Önemli fırsatlar elde ediyorsunuz. 16 Eylül 2016 Ay Tutulması sonrası hayatınızın gidişatında önemli bir değişiklik saptanmıyor. Her şey yolunda görünüyor.

Boğa Burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı

Boğa Burcu Eylül ayı aşk hayatı genel olarak heyecanlı ve tutkulu. İlişkiyi yöneten olmak istemeniz partnerinizi bazı zamanlarda zor durumda bırakabiliyor. Aranızda sorun yaratan şey sizin ona şüpheyle olan yaklaşımlarınız. Sorgularınızı abarttığınız günler can sıkıcı tartışmalar yaşanabilir. Güven problemi olan boğalar, partnerleriyle aralarındaki sorunları halledebilmek için doğru iletişim kurmayı tercih etmeliler. Bekar boğalar için Eylül 2016 son derece renkli geçiyor. Bu ay içinde yeni bir birliktelik kurabilir, ciddiyete doğru ilerleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Eylül 2016 Aile

2016 Eylül ayı Boğa Burcu aile ve ilişkiler konusunda heyecanlı tavırlar sergiliyor. Akrabalarla kırgınlığı olan boğaların aralarındaki buzlar eriyor. Çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakıyor, düşüncelerinizi tam olarak ifade edebiliyorsunuz. Yanlış anlaşılan tüm noktaları konuşarak değerlendirme fırsatı bulacaksınız.

Boğa Burcu Eylül 2016 Sağlık

Boğa Burcu Eylül 2016 sağlığı konusunda daha temkinli hareket ediyor. Yükselen enerjinizi kendinizi rahatlatmak ve iyileşmek için kullanıyorsunuz. Kilo sorunu olan boğalar Eylül ayı içinde zayıflama yoluna gidebilirler. Bazı boğaların yaşadığı mide, baş ağrısı ve panik atak sorunlar bu ay belirgin şekilde azalıyor. Sağlığı yerinde olan boğa burçlar için herhangi yeni bir sağlık sorunu belirmiyor. İş hayatınızdaki temponun yüksek olduğu zamanlar sonrası dinlenmeyi ihmal etmeyin. Eklem ağrısı sorunu yaşamamak için basit egzersizlere yönelin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.