Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
14.219
Boğa Burcu Eylül 2018 Yorumu

BOĞA Burcu Eylül 2018 tarihinde hedeflerin ve beklentilerin konusunda ilerleme elde ediyorsun. Planladığın konularda kendini göstermek istediğin şekilde ortaya koyuyorsun. Hayata dair isteklerin netleşiyor. Bu dönemde korkularından kolaylıkla arınıyorsun. Arkadaş çevrende ideallerin neler, nasıl bir aşka ihtiyaç duyuyorsun, seni mutlu eden şeyler neler? bunları kendine soruyor, doğru cevaplar alıyorsun. İkili ilişkilerde ve ailevi beklentilerde yerine getiremeyeceğin sözler vermemelisin. Biri senden yardım isteyebilir. Gerçek anlamda destek olamayacaksan ona söz vermemelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri her konuda görmezden geldiğin, görmek istemediğin ve rahatsız olduğun konular önüne getiriyor. Gerçekçi olman ve mış gibi hareket etmemen gerekiyor. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri prensip sahibi olmayan işlerden seni uzak tutuyor. Çok istesen bile gelecek vaat etmeyen işlerde yer alamayacaksın. Gezegenlerin kombinasyonu bu yönde şekilleniyor.

Boğa Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de melankolik davranışlar sergiliyorsun. Ruhunu yoruyorsun. Yeni bir ilişkiden çıkmış olabilirsin ya da biten bir ilişkiye bir şans daha vermiş olabilirsin. Yeni bir aşka veya ilişkiye hazır değilsen karşına çıkan kişilere boş ümitler vermemelisin. Evliliklerde geçmişe ait meselelerin tekrar gündeme gelmesi içsel huzurunun kaçmasına neden olabilir. Duygu ve düşüncelerinde eşine karşı şeffafsın. Duruşunu bozmuyorsun ama ifadelerinde biraz sert olabilirsin. Duygu ve düşüncene saygı duyulmadığı zamanlarda agresif tutum sergiliyorsun.

Boğa Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde senin hakkında yanlış konuşmalar yapılmasına izin vermiyorsun. Bir insanla önemli bir konuda yüzleşiyorsun. Yumuşak cümleler kurmakta zorlanabilirsin. İş, kariyer alanında geliştirmek istediğin şeyleri kolaylıkla geliştiriyorsun. Bir arkadaşınla sır diye paylaştığın şeyi bir başkasından duyacaksın. Onu suçlamak yerine sırlarını kimseyle paylaşmamaya bak. Kimseye kızma, kendine de kızma ve bunu bir tecrübe olarak kabul et.

Boğa Burcu Eylül 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Eylül 2018’de ağız içi ve dişlerle ilgili problemler yaşayabilir. Küçük ihmallerin büyümemesine özen göstermelisin. Ertelediğin doktor kontrollerin varsa üzerinde durman ve geciktirmemen gereken bir dönemdesin. Sağlığın konusunda mümkün olduğunca düzenli beslenmeye özen göstermelisin. Boş zamanlarında bedenini ve ruhunu dinlendirmek sana gereken enerjiyi verecektir.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...