Boğa Burcu Eylül 2020 Yorumu

11.956

Boğa Burcu Eylül 2020 Burç Yorumları: Bu ay içerisinde kendi hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kararsız kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Eylül 2020 Yorumu

Bu ay kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve ertelemiş olduğunuz planların başına geçmek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanların size olan bakış açısı daha olumlu bir şekilde değişebilir. Hedeflediğiniz ve hayalini kurduğunuz her ne varsa bunlara odaklanmak isteyebilirsiniz. Geçmişi geride bırakarak ileriye doğru daha temkinli adımlar atacaksınız. Canınızı sıkan bir veya birkaç kişi varsa eğer onlarla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kariyeriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Mutsuz olduğunuz bir işte çalışıyorsanız bu durumları iyileştirmek için cesaret edinebilir ve kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve aileniz ile ilgili kafanızı karıştıran durumlar varsa bunları çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz kuvvetlenecek ve açık sözlü olmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda sizi ikileme düşüren konular var, destek almak istediğiniz kişiler varsa bu kişilerden destek alabilirsiniz. Partnerinize karşı dürüst olmanız gereken konular var siz her ne kadar bazı durumları gizlemek isteseniz de çok fazla saklayamayabilirsiniz. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise bu ay aşk hayatınız oldukça hareketli geçebilir. Sizden hoşlanan bir kişi var ve kısa süre içerisinde size duygularını açabilir acele bir karar vermeyin.

Boğa Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz birlikte bir iş yapıyorsanız karşınıza çıkan fırsatlar sizi oldukça rahatlatacaktır. Kardeşleriniz ile aranızda sizden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı sorun çıkabilir. Bu sorunu çözmek için sizin biraz daha sakin olmanız gerekebilir. Yakın çevreniz ile aranızda problemler varsa eğer bunları da çözüme kavuşturabileceksiniz. Yanlış anlaşılmalar varsa eğer durumların gerçekten nasıl olduğunu zamanla anlayacaklar.

Boğa Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyerinizde yükselmeye geçmenize oldukça az bir süre kaldı daha önceden vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını güzel bir şekilde alabileceksiniz. İşyerinizde size karşı yapılan haksızlıklar varsa bunlara karşı susmayacaksınız özellikler patronlarınıza karşı kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz ve güzel projelerde yer alacaksınız. Sağlık sorunlarınızı ertelememeniz gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.