Boğa Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

5.955

Boğa Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Boğa Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Hayatınızdaki durağınlık yavaş yavaş son buluyor. Günlük işlerinize odaklanacak ve yerine getirmeniz gereken sorumluluklara odaklanacaksınız. İş hayatınızda ki tempoda giderek yükselecek. Yeni iş teklifleri veya terfi gibi durumlar söz konusu olabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla aranızda anlamsız tartışmalar oluşabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Çocuklarınız, aşk hayatınız ve hobi alanlarınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Tatile çıkmak gibi bir düşünceniz varsa bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınızla aranızı iyi tutmaya çalışacaksınız.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Geleceğe yönelik yeni planlamalar içerisinde olacaksınız. Bununla ilgili konularda risk almamaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. İlişkide yer alan sorunlardan kurtulmanız için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Kendinizi partnerinize ifade edebilecek ve ilişkide mutlu ve huzurlu olacaksınız.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşk sizinle olacak. Kalbinizi bu kişiye kaptırabilir ve onun yanında kendinizi daha farklı ve mutlu hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. Çevrenizdeki insanlarla bu dönemde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte güçlük yaşayacaksınız. Anlaşılması zor olan konuların üzerinde durmak için ısrarcı olmayın. Karşınızdaki insanları anlayabilmeniz için empati kurmaya ihtiyacınız olacak. Aile içerisinden bir kişiden güzel bir destek göreceksiniz.

Boğa Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. İş hayatınızın temposu giderek artabilir. Bu yüzden kendinize zaman ayırmakta zorluk yaşayacaksınız. Yetiştirmeniz gereken projeler var ise bunlara odaklanacaksınız.

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda egosal çatışmalar olabilir. Kendinizi bu insanlara ispatlama ihtiyacı hissedebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.