Boğa Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.941
Boğa Burcu Eylül 2022 Yorumu

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Sorumluluklarınız ve görevleriniz bu dönem içerisinde giderek artmaya başlayabilir. Yöneticilerle ilgili almanız gereken bazı yeni kararlar söz konusu olmaya başlayabilir. Kendinizi güvende hissetmek için yakın çevrenizden bir kişiyle dertleşmek isteyebilirsiniz. Değişmek sizin için bu dönem de oldukça basit olacak.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Hayatınızla ilgili almanız gereken bazı mühim kararlar söz konusu olmaya başlayabilir. Bazı olayların göründüğü gibi olmadığını anlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaş çevrenizle birlikte daha fazla zaman geçireceksiniz. Sosyalleşmek için çaba sarf edecek, yeni insanlar tanımaktan keyif alacaksınız. Kendinizi insanlara olduğu gibi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki hareketlilik sayesinde enerjiniz giderek yükselmeye başlayacak.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ertelemiş olduğunuz işler varsa eğer bunları halledeceksiniz. Yeni projelere adım atacak bu sayede yeni insanlar tanıyacaksınız.

Boğa Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız ile ilgili konularda oldukça mutlu olacaksınız. Hayattan daha çok keyif alacak, kendinizi güvende hissedeceksiniz. Partnerinizle birlikte zaman geçirmek size her zamankinden daha iyi gelmeye başlayacak. Kendinizi en iyi şekilde aktarmanın yolunu bulacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Eski bir ilişkiniz tekrar gündeme gelmeye başlayabilir. Kendinizi iyi hissetmek için iletişime geçme düşüncesi içerisinde olacaksınız. Kendiniz için yeni kararlar almak sizin için önemli olacak.

Boğa Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Eski arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirebilirsiniz. Aranızda sorunlar varsa eğer bunları konuşarak halletmeye çalışmalısınız. İletişim kazalarına dikkat etmeli, mümkün olduğunca fevri davranışlarda bulunmayın.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Ertelenmiş olan işleriniz varsa eğer bunları halletmek için ailenizden bir kişiden destek almak isteyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızı daha iyi tutmaya çalışacaksınız. Yapılması gereken işleri aile içerisinde halledeceksiniz.

Boğa Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür, Retro yapacak. İşyerinizde uzun zamandan beri davem eden terslikler varsa eğer bu terslikleri halletmek önceliğiniz olacak. Günlük işlerinizin yoğunluğundan ötürü kariyerinize çok fazla odaklanamadığınızı hissedebilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz.

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. İş ortamından daha çok keyif almaya başlayacaksınız. Çalışmaktan keyif aldığınız bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni işlere adım atabilir, kendinizi iş alanında geliştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.