Boğa Burcu Eylül Ayı Yorumu

712
Boğa Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriş yapacak ve 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat edecek. Aşk kapılarınızı sizler için açmaya başlıyor, yalnız olan arkadaşlarım, aşk konusunda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Flörtler, tanışmalar, heyecan verici karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaratıcılık, sanat, sahne vb. işleri olanlar keyifli ve destekleyici bir süreçten geçecek. Hayatın daha eğlenceli ve keyifli yönleriyle ilgilenebilirsiniz. Yine çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemde bazı girişimlerde bulunabilirler, çocuk sahibi olanlar ise çocuklarının hayatına ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirler.

9 Eylül’deyse Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay zamanı arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan rahatlıkla destek görebilecek, hayatınıza yeni insanlar katabileceksiniz. Eğer yalnızsanız uzun vadede hayatınıza kattığınız bu yeni insanlarla özel bir birliktelik de yaşayabilirsiniz. Ya da bir diğer senaryo da şu: yalnız Boğalar bu dolunay zamanı oldukça romantik ve duygusal birlikteliklere, flörtlere yelken açabilirler. Yalcın çevrenizden destek alabilirsiniz, bunun yanı sıra ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacaktır. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

13 Eylül’de ise Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Mars sayesinde 26 Ekime kadar asıl savaş ve mücadele içinde olacağınız konular, para, borç, alacak-verecek durumları, krediler, mirasla ilgili konular, ortaklaşa işlerden gelir elde edilmesi muhtemel konular üzerine olacaktır. Bu alanlarla ilgili sabrınız zorlanabilir açıkçası.

24 Eylül’de ise Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek; bu yeni ay bu haftanın genelinde etkili olacak. Bu hafta özellikle sağlığınız risk altında, dikkatli olmakta yarar var. Ağrılar, sancılar yaşanabilir; özellikle bel bölgenize, böbreklerinize, genital bölgelerinize dikkat edin. îş ve çalışma ortamınızda yeni teklifler, projeler gündeme gelebilir; iş hayatınızda alıştığınız sistem ve düzende değişimler gündemde olacaktır.

Bu hafta değişime açık olduğunuz sürece şans sizden yana olacaktır. Yalnız bu hafta biraz daha kendinize dönebilirsiniz; yalnızlık ve sessizlik ihtiyacınız artabilir.

Bu hafta özellikle lüks tüketim için harcayacağınız para biraz fazla olabilir, mali anlamda müsrifliğin dibine vurabilirsiniz. Kesenin ağzını çok fazla açmamaya özen göstermenizde yarar var. Bir de bu hafta eskiden kaybolan eşyalarınızı bulabilirsiniz. Eğer yalnızsanız bu hafta kendinizi daha flörtöz hissedebilirsiniz. 29 Eylül’de ise Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. îş ve çalışma ortamınızda sulh, huzur, barış süreci başlıyor. 11 Eylüle kadar güzel proje teklifleri gelebilir, iş ortamında dengeyi sağlayacak kişi siz olabilirsiniz. Diyet, spor gibi konularla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Kimi yalnızlar aynı sektörde ve işyerinde çalıştıkları kişilerle minik flörtler ve yakınlaşmalar yaşayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.