Boğa Burcu Haziran 2017 Yorumu

53.624
Boğa Burcu Haziran 2017 Yorumu

BOĞA Burcu Haziran 2017’de resmi konularla ilgili gelişmeler seni bekliyor. Hukuk sürecinde davan var ise sonuçlanabilir veya yeni bir davayla karşılaşabilirsin. Bankalarla olan prosedürler artıyor. Bu ay yaşanan gelişmelere mantık çerçevesinde yaklaşmalısın. Duygularla hareket etmek sana yarar sağlamayacaktır. Haziran ayı sana farklı ve özel enerjiler sunuyor. Hayatına yeni bir yön verebilir veya ilave bir durumla keyiflenebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Haziran 2017 Dolunay Yay Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri ile en yakınlarınla aranda bazı konularda fikir ayrılıkları yaratabilir. Özel hayatında sabrettiğin bir konuyla ilgili sonuç alabilirsin. 24 Haziran 2017 Yengeç Yeniayı ve etkileri duygularını ön plana çıkarıyor. Bastırdığın ne varsa yeniay ile birlikte gün yüzüne çıkıyor. Bu tarihte biraz sabırlı ve dikkatli olman gerekiyor.

Boğa Burcu Haziran 2017 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Haziran 2017’de hiç beklemediği gelişmeler ve sürpriz durumlarla karşılaşıyor. Pişmanlıkların ve geri dönüşlerin yaşanacağı bu ay, aynı zamanda yeni ilişkilerin başlangıcında yer alıyor. Çözüm bulamadığın konularla ilgili daha duyarlı ve mantıklı hareket ediyorsun. Uzun süredir sabrettiğin bir durum senin lehine olacak şekilde sonuçlanıyor. Bu ay maddi manevi her aşamasını düşündüğün özel hayatının haklı gururunu yaşıyorsun. Bekar bir Boğaysan seni ileride mutlu edecek bir birlikteliğe adım atabilirsin.

Boğa Burcu Haziran 2017 Aile ve İlişkiler

Haziran 2017’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinin seyri değişebilir. Bağlı bulunduğun ortamdan bazılarıyla görüşmeyi kesebilirsin. Yaşanabilecek ufak tartışma veya yüzleşmelerde ortaya çıkan iki yüzlülüklere nedense hiç şaşırmıyorsun. Duygularının esiri olmuş insanları kendi haline bırakarak kapını kapıyorsun. Bu ay ortasından itibaren sosyal hayatın hız kazanıyor. Arkadaş toplantıları, yeni organizasyonlar ve projeler yaşantını şekillendiren durumlar arasında yer alıyor. Özellikle çözümlenmesi gereken bir takım konularla ilgili liderlik vasfına soyunabilirsin. Göze çarpan yeni iş teklifleri ve buna benzer etkileşimler söz konusu.

Boğa Burcu Haziran 2017 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Haziran 2017 tarihinde fiziksel anlamda ufak tefek sorunlar yaşayabilir. Bel, bacak ve eklemlerle ilgili sıkıntıları ciddiye almalısın. Tedavi süreci yaşayanlar daha dikkatli olmalı. Ay başında ve ortasında yaşanan ruhsal dalgalanmalar ay sonuna doğru yerini huzura bırakıyor. Olabildiğinde sakin kalmaya, stres ortamlarından uzak durmaya çalışmalısın. Mutlu ve keyifli zamanlar dileriz sevgili Boğa Burcu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.