Boğa Burcu Haziran 2020 Yorumu

7.897

Bu ay içerisinde kariyeriniz ile ilgili iyi başlangıçlar yapmak için kendinizi biraz zorlamalısınız. Kendinize güvenin ve inandığınız şeylerin peşinden gitmeye başlayın.

Boğa Burcu Haziran 2020 Yorumu

Bu ay içerisinde alacak olduğunuz kararlarda istikrarlı olamayabilirsiniz. Bu durum sizi mutsuz etmesin, dönem dönem yaşanabilecek olan bir şey. Kendinize biraz zaman tanımalı ve olayların sonucundan birşeyler öğrenmeye çalışmalısınız. Gördükleriniz ve duyduklarınız arasında bağ kurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu zorluk sizi yorabilir ve pes etme aşamasına gelebilirsiniz. Bazı şeyleri yanlış yorumluyor olabilirsiniz bu ihtimali aklınızdan çıkarmayın.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Haziran 2020 Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendiniz kandırdığınız her ne varsa bunlarla yüzleşebilirsiniz. Bu süreç her ne kadar size şuan iyi gelmese de zaman içerisinde bu durumları da çözebileceksiniz.

21 Haziran 2020 Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve kendinize yeni bir sayfa açma cesareti gösterebileceksiniz. Özellikle bağımlı olduğunuz kişi veya kişiler varsa bu bağımlılıkları yavaş yavaş azaltabileceksinz.

Boğa Burcu Haziran 2020 Aşk Yorumu

25 Haziran 2020 tarihinde Venüs ileri hareketine dönecek ve aşk hayatınızda yaşadığınız olumsuz durumların artık sizi çok fazla etkilemesine engel olmak isteyeceksiniz. Olumsuzluklardan uzaklaşacak ve herşeyin nasıl güzelleştiğini fark edeceksiniz. İlişki içerisinde ki eksiklikleri görmeyi bırakacak ve artık anı yaşamak istediğinizi fark edeceksiniz. Partneriniz size güzel bir süpriz yapabilir ve siz bu durum karşısında oldukça mutlu olacaksınız.

Boğa Burcu Haziran 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde bazı kararlar almanız gerekebilir. Sizin ne istediğinizi merak ediyorlar bu yüzden onlara net bir şekilde ne istediğinizi belirtmelisiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla aranızda yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bu yanlış anlaşılmaları gidermek için biraz uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sosyal çevreniz oldukça geniş ve bu durum size oldukça iyi geliyor. Fakat çevrenizde bir kişinin sizi kullandığını hissedebilirsiniz. Bu yüzden de arkadaş çevreniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haziran 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınız için size iyi gelmeyen yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Kronik bir rahatsızlığınız varsa buna biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Kariyeriniz ile ilgili kararsız kaldığınız konular varsa artık net bir karar almanız için elinize güzel bir fırsat geçebilir. Maddi açıdan kazançlı çıkacağınız yeni bir işe imza atabilirsiniz. Bu sayede parayla ilgili konularda rahatlama yaşayabilirsiniz. İş hayatınızın bu sılara yorucu olduğunu düşünebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.