Boğa Burcu Haziran 2021 Yorumu

4.327
Boğa Burcu Haziran 2021 Yorumu

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde size zor gelen ve sorumluluğumuzun arttığını hissettiren konuları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Kendinizi stres altında hissettiğiniz durumları azaltacak ve gerginliğe son vermeye çalışacaksınız.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Yeni başlayacak olduğunuz projeler varsa buralarda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızda geçirecek olduğunuz zaman size iyi gelecek ve daha pozitif düşünebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İşiniz yok ise yeni bir iş teklif alabilir ve bu sayede maddi durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz planlamalar var ise bunları zaman ayırmaya çalışacaksınız.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle zaman geçireceksiniz. Planlamış olduğunuz tatile çıkabilir veya bununla ilgili yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Eşinizle veya sevgilinizle evinizde birlikte vakit geçirmekten keyif alacaksınız. İleriye dönük planlamalar yapabilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde yeni bir ilişkinin size iyi geleceğine dair düşünceler içerisine girebilirsiniz.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Duygusal anlamda yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınız için atacak olduğunuz adımlar sayesinde ilişkinize yeni bir heyecan gelebilir.

Boğa Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla vakit geçirmekten ise daha çok ailenize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Onlarla birlikte evinizin içinde yeni bir dekorasyon değişikliği yapmak isteyebilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Çevrenizdeki insanlarla tartışabilir ve bu yüzden stres altında hissedebilirsiniz. Kardeşleriniz var ise onların hayatları ile ilgili aldıkları kararlar sizi tedirgin edebilir. Bu yüzden onlarla konuşma gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İşinizi daha iyi bir konuma getirebilmek için yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Maddi anlamda sizi tedirgin eden durumları tekrar gözden geçirecek ve iyileştirmenin yollarına bakacaksınız.

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Paranız ile ilgili kararlar alırken bir kere de düşünmeye ihtiyacınız olacak. Yatırım yapmış olduğunuz veya yapacak olduğunuz bir yer var ise bununla ilgili ufak bir karışıklıkla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.