Boğa Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.752
Boğa Burcu Haziran 2022 Yorumu

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, fakat bu konuda oldukça kararlı olacaksınız. Çevrenizdekilerle iletişiminize dikkat etmeli, sorunlardan uzak durmalısınız.

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. Hayata dair fikirleriniz giderek netleşmeye başlayacak. Önemli konular hakkında ciddi kararlar vermek için aceleci davranmayın.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Geçmişle ilgili yaşamış olduğun sorunlar sizi tedirgin etmeye başlayabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Psikoloji ile ilgili konular merakınızı çekebilir. Ölüm ve ölüm ötesi ile ilgili bilinmeyen durumları merak etme ya hevesli olabilirsiniz. Duygularınızı ve bilinçaltınızı kontrol etmek için çaba sarf edeceksiniz.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Güzel bir anlaşma veya sözleşme yapabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz bu dönemde sizin için oldukça önemli olacak ve kendinizi onarmaya odaklanacaksınız.

Boğa Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Geçmiş travmalar, olumsuz duygulara neden olmaya başlayabilir. Suyun yüzüne çıkan durumlarla karşılaşmak sizi bu dönemde biraz yorsa da üstesinden gelebileceksiniz.

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte güzellik, estetik ve keyif ile alakalı alanlara para harcaması yapabilirsiniz. İstediğiniz şeyleri satın almak için gelirinizi artırmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Boğa Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınıza yardım etmek isteyecek ve onların sorunları ile ilgileneceksiniz. Sürekli size durumundan şikayet eden bir kişi var ise bu kişinin derdini halletmeye çalışabilirsiniz. İyi niyetinizi suistimal edecek olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Aile içerisinde halledilmesi gereken sorunlar bu dönemde daha da belirginleşmeye başlayabilir.

Boğa Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Kariyeriniz ve işinizle ilgili uzun vadeli planlar yapmak isteyebilirsiniz. İleriye doğru adım atmak için biraz daha sabırlı olmalı ve planlarınızın önünü arkasını düşünmelisiniz.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Maddi durumunuzla ilgili düşünecek ve finansal yatırımlarınızı kontrol etmeye çalışacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek sizin için oldukça önemli bir konu haline gelecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.