Boğa Burcu Haziran Ayı Yorumu

17.003
Boğa Burcu Haziran Ayı Yorumu

Boğa Burcu Haziran 2016 iş hayatında detaycı tutum sergiliyor. Birlikte çalıştığınız bazı insanlarla ilgili düşünceleriniz değişebilir. Çalışmalarınızda sizi küçük düşürmeye yönelik davranışlara izin vermiyorsunuz. Bu da ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Para biriktirmeyi ve yatırım yapmayı iyi biliyorsunuz. Bu ay maddi açıdan karlar elde edebileceğiniz işler yapabilirsiniz. Yıldız gezegeniniz para evinizin bollaşacağını vurguluyor. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez lafını tam olarak uygulayanlardansınız. Bu nedenle bir miktar birikimi de gözden çıkarabilirsiniz.

Haziran 2016 Boğa Burcu aşk hayatı oldukça zorlayıcı. Özellikle evli boğalar sinirlerini bozabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Partnerinizin istekleri ve tutumu, baskın şekilde hareket etmesi sizi ondan uzaklaştırabilir. Sorunların kaynağına inmeli ve karşılıklı iletişim sağlamalısınız. Bu ay dış görünümünüze ve kişisel bakımınıza daha fazla önem veriyorsunuz. Bekar olan boğa burçları düğün, nişan gibi kalabalık bir ortamda arkadaşları aracılıyla tanışacakları biriyle yeni bir yola girebilirler. Hata yapmamak adına ağırdan almanızı tavsiye ederiz. Sizin iyiliğinizi düşünenler olduğu gibi, kötü duruma düşmenizi isteyenler de mevcut.

Boğa burcu Haziran ayında sağlığı konusunda çok dikkatli olmalı. Ev, eş, aile konularıyla ilgili sağlık problemleri yaşanabilir. Yaşadığınız stres, söz düelloları, kafanıza taktığınız düşünceler ve gelecek endişesi vücudunuzu her yönden zorluyor. İçinize atmayın, duygularınızı ifade etmenin yollarını arayın. Yaşamınızda bir takım şeylerin gidişatı sizin sağlıklı yaşamanız ve düşünmenizle doğrudan etkili. Bu nedenle sizi ruhen ve bedenen hasta edebilecek oluşumlardan kendinizi uzak tutmalısınız. Gerekirse profesyonel destek alın.

Boğa burçları Haziran ayı itibariyle eğitimden uzak kalıyor. Eğitim hayatınızı eskisi kadar düşünmemekle birlikte yeni oluşumlara da kendinizi kapattınız.
Siz sosyal ortamlarda kendini geliştiren insanlarla birlikte olduğunuz sürece bu durumun uzun süreceğini sanmıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.