Boğa Burcu Kasım 2016 Burç Yorumu

7.157
Boğa Burcu Kasım 2016 Burç Yorumu

BOĞA Burcu Kasım 2016 itibariyle doğru tercihler yapıyor. Hiç bu kadar kararlı olmamıştınız. Daha önce yaptığınız bazı hataları tekrarlamaya niyetiniz yok. Öfke kontrolünüz bu ay daha iyi. Evli boğaların aşk hayatı iyiye doğru gidiyor. Düşmanlıkları bertaraf edici tutumlar sergiliyorsunuz. Boğa burcu iş hayatı Kasım ayında yükselişe geçiyor. Geçirdiğiniz zorlu günlerden sonra yüzünüz gülüyor. Üstün ticari zekanız size hak ettiğiniz konumu sağlıyor. Boğa burcu öğrencileri eğitim hayatlarına iyi başladılar. Kasım ayında başarı çıtası daha da yükseliyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunayın burçlara etkisi biraz sert oluyor. Kasım ayı ortalarında yaşanacak olan dolunayla birlikte gerginlikler ortay çıkabilir. Özellikle huzur kaçırmaya meyilli insanlardan uzak durun. 29 Kasım 2016 Yeniay ise size yüksek enerji veriyor. Kasım ayını yaratıcı fikirler ortaya koyarak tamamlıyorsunuz..

Boğa Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Boğa Burcu Kasım 2016 aşk hayatı daha anlayışlı bir hal alıyor. Partneri olanlar önemsendiğini ve sevildiğini hissedecek. Dolunay etkisiyle birlikte mesafeli tutum sergilenebilir. Ancak bu durumun geçici olduğunu bilmelisiniz. Boğa burcu aşk hayatında özgürlüğe önem veriyor. Bu nedenle partneriyle olan sorunlarını halletmesi daha kolay hale geliyor. Bekar boğalar kasım 2016 tarihinde çok daha şanslı. Seyahatin de bol olacağı bu ay, farklı insanlarla tanışma ihtimaliniz son derece yüksek.

Boğa Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Boğa Burcu aile ve ilişkilerini önemsiyor ve bu yönde hareket ediyor. Kimseden beklenti içine girmiyorsunuz. Kasımda kendi ayakları üzerinde duran, kararlı ve geleceğe umutla bakan boğalar görüyoruz. Etrafınız size hayranlık duyan insanlarla dolu. Çocuğu olanlar, çocuklarına sağduyu şekilde yaklaşıyor.

Boğa Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Boğa Burcu sağlığı üst solunum yolları konusunda çok hassas. Bol C vitamini alarak daha rahat zamanlar geçirebilirsiniz. Sağlık sorunlarınız ileri boyutta değil. Ancak dikkat etmediğiniz takdirde kronikleşebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.