Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
17.796
Boğa Burcu Kasım 2018 Yorumu

BOĞA Burcu Kasım 2018 tarihinde daha özgür, farklı ve cesursun. Gözlerini açıyor, daha önce farkına varmadığın detayların farkına varıyorsun. Çevrende yaşayan bazı insanlarla bağlarını güçlendirirken, bazılarından uzaklaşıyorsun. Maddi anlamda yeni hesaplar yapacak, daha tutarlı davranacaksın. Düzenini değiştiriyorsun. Her adımını hedeflerini gerçekleştirmek adına atacaksın. Aşk hayatında her an her şey olabilir. Yeni sürprizlerle karşılaşman olası görünüyor. Süregelen ilişkiler derinleşiyor. Ciddi kararlarlar alınıyor. Odak noktan ve önceliğin kendin oluyorsun. Yanında yer alan ve sana destek olan seninle birlikte kazanıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile yeni bir aşk başlayabilir. Evlenmeyi düşünüyorsan bunun için gerekli adımları atabilirsin. İlişkin varsa ilişkin farklı bir döneme girebilir.
23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri sana başarı getiriyor. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. İş arıyorsan iş teklifi alabilir veya iş başvurundan olumlu sonuç alabilirsin. Alacağın bir para varsa eline geçiyor.

Boğa Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de farklı etkilerle iç içe zamanlar geçiriyor. Geçmişin izleri tekrar karşına çıkabilir. Geçmişte yaşanan ve yarım kalan bir ilişki tekrar karşına çıkabilir. 8 Kasım’da Yay Burcu’na giren Jüpiter çıkmaza giren ilişkilere yeni şanslar tanıyor. Tartışma, küslük ve sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Uyum ve anlayış artıyor. Evlilik düşüncesi içinde olan çiftler ciddi gelecek planları yapıyor. Yalnız Boğa Burcu Kasım 2018 tarihinde hayatına yön verecek yeni biriyle tanışıyor.

Boğa Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde güven temalı konulara önem veriyor. Sözüne güvenmediğin insanlara karşı temkinlisin. Daha önce yaşanan bazı durumlar bazı insanlar hakkındaki düşüncelerini değiştirdi. Yaş tahtaya basmamak adına onlarla iletişiminde daha dikkatlisin. Seni yavaşlatan ilerlemeni durduracak olan işlerde yer almayacaksın. Sonunu görmediğin hiçbir şeye başlamak istemiyorsun. İkili ilişkilerinde samimi, sessiz ve sakinsin. Çok konuşan ağzı boş laf üreten biriyle münasebetine son vereceksin.

Boğa Burcu Kasım 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Kasım 2018’de boğaz bölgesine dikkat edilmeli. Bademcikler ve sinüzit gibi rahatsızlıklara açıksın. Soğuk almamak adına gereken önlemler alınmalı. Yemek yeme konusunda da kendine hakim olamayabilirsin. İştahın giderek artıyor. Mide ve bağırsak hassasiyetine karşı lifli ve mineralli besinleri tercih edersen rahatsızlık hissetmezsin. Sinir sistemini de kontrol altına almanda fayda var.