Boğa Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.279
Boğa Burcu Kasım 2022 Yorumu

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Bu dönemde daha fazla kendinize dönmeye ihtiyacınız olabilir. Duygularınızı keşfedecek ve bu yönde kendinizi ifade etmeye çalışacaksınız. Doğa içerisinde vakit geçirebilir, içsel bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için faydalı olduğunu düşündüğünüz yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Yurtdışı veya şehir dışına seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Beklenmedik kararlar alabilir, daha sonra da pişman olabilirsiniz. Biraz gergin bir tutumla olduğu için sağlığınız etkilenebilir. Kendinize daha fazla özen göstermeli, ani kararlardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışmalısınız.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hem sizin hem de partnerinizin maddi durumda iyileşmeler söz konusu olabilir. Aynı zamanda yakınlarınızın sizi maddi konularla ilgili desteklediğini anlayacaksınız. Duygusal olarak iyileşmeler ve özgürleşmeler söz konusu olmaya başlayacak.

Boğa Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkinizde yakınlık ve tutku artmaya başlayacak. Partnerinizle birlikte içten paylaşımlar yapacak, ilişkinizi daha da ileriye götürmeye çalışacaksınız. Problemleriniz var ise bunları çözmek isteyecek, ortak değerler oluşturacaksınız.

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Partneriniz ile sınırlarınızı belirlemek isteyebilir, size zarar veren kişileri de ilişkiden uzaklaştırma kararı alabilirsiniz. Sorunlarınızla ilgili yeni gelişmelere adım atabilirsiniz. İlişkisi olmayan var ise bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamak size uzak bir fikir olarak gelebilir.

Boğa Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Yeni insanlarla tanışmak ve sosyal hayatınızı aktifleştirmek için çaba sarf edeceksiniz. Konuştuğunuz insanları yargılamadan dinlemeye karar verebilirsiniz. Çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zamana adım atıyorsunuz. Katılmak istediğiniz eğitimler veya etkinlikler var ise buralara kardeşlerinizle ve ailenizle birlikte dahil olabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha çok bir araya geldiğiniz bir dönem sizinle olacak.

Boğa Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yaşadığınız problemleri çözeceksiniz. Ortaklaşa yürütülen işler yada projeler var ise burada daha olumlu işlere adım atacaksınız. Sorunun nereden ve nasıl geldiğini odaklanmak sizi sorunlardan uzak tutmaya yetecektir.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz ile ilgili yükselişe geçmeniz için oldukça güzel bir dönem olacak. Sık sık seyahat ettiğinizden dolayı yakın çevreniz ile iş görüşmeleri gerçekleştireceksiniz. Maddi anlamda sizi kaygılandıran durumları, güvendiğiniz bir kişi ile konuşarak halletmeye çalışmak isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.