Boğa Burcu Kasım Falı

1.197
Boğa Burcu Kasım Falı

7 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay zamanı istek ve arzularınızı ortaya koymak, istekleriniz için yeni başlangıçlar yapmak, yeni girişimlerde bulunmak, finansal anlamda kazançlarınızı arttırmak için uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz. Plüton etkili olacağından, bu dolunayda, özellikle hukuk, eğitim, ticaret, yurtdışı veya yabancılarla ilgili, geçmişe ait belki de önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Bir yenilenme, yeniden yapılanma süreci içine girebilirsiniz.

16 Kasım’da ise Venüs artık Yay burcunda seyahat etmeye başlayacak ve 9 Aralık’a kadar bu alanda seyahat edecek. Bu tarihe kadar size keyif verecek seyahatler dönemi başlamış olacak. Eğer yalnız bir Boğa iseniz yolculuklarınızda karşılaşabileceğiniz kişilerle flörtöz etkileşimler söz konusu olabilir. Size keyif verecek, iyi gelecek bir eğitimi de araştırabilirsiniz. Veya partnerinizle birlikte minik bir tatil planlayabilirsiniz. Yurtdışı, yabancıları bağlayan konulardaki işleriniz ise su gibi sorunsuz bir şekilde hallolabilecek.

22 Kasım’da ise Yay burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Eğer finansal kaynak arayışı içindeyseniz bu tutulma zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Özellikle iş ve kariyerinize ilişkin önemli anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Borç, alacak-verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konularıyla ilgili sürpriz gelişmeler kapıda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.