Boğa Burcu Kış Yorumu

24.270
Boğa Burcu Kış Yorumu

BOĞA burcu 2016 – 2017 kış aylarında aşk, iş ve kariyer hayatınız yoğunluk kazanıyor. Çevreniz tarafından dikkat çekiyorsunuz. Hayatınızın sakinliği, yerini hareketliliğe bırakıyor. İlk zamanlar ayak uydurmakta zorlanabilir, gelişmelerden keyif almaya başladıktan sonra bu durum hoşunuza gidebilir. Bunun yanı sıra zorluklarla da ustaca baş ediyorsunuz.

Boğa Burcu Aralık 2016’da performansınız artıyor. İş hayatınıza odaklanıyor, projelerinizi başarıyla hayata geçirebiliyorsunuz. 2016 yılının son ayını karşılaşacağınız güzel açılımlarla kapatıyorsunuz. Yakın çevrenizle bağlarınızı ne kadar kuvvetlendirirseniz, 2017 yılına o kadar iyi giriş yapabilirsiniz sevgili boğalar. 2016 boğa burcu için çok iyi başlamamıştı, ancak üstün zekanız ve sabrınızla istediğiniz şekilde bitirmeyi başarıyorsunuz. Bu ay ortasında kısa yolculuklar yapabilirsiniz. İş hayatınızın yoğunluğunun yanı sıra eğlenceli yanı sizi deşarj ediyor. Performansınızın iyi olmasının büyük kısmı kariyerinizdeki başarıya bağlı. Boğa burcu aşk hayatı Aralık ayında bazı belirsizlikler yaşasa da, söz konusu yalnızlık olduğunda yaşananlara katlanabiliyorsunuz. Genel duygusal yapınızı özel hayatınızda bu ay içinde de devam ettiriyorsunuz.

Boğa Burcu Ocak 2017 ile arzu ettiklerinize yavaş yavaş kavuşabilirsiniz. İş hayatınızda giriştiğiniz noktalar, hedeflediğiniz şeyler açısından oldukça önemli. Daha başarılı olmak ve daha çok kazanmak isteyerek kendinizi kanıtlama yoluna gidebilirsiniz. Geçmiş dönemde size bilerek yaşatılan bazı durumların acısını çıkarmak adına harekete geçiyorsunuz. Çocuğu olan boğaların, çocuklarıyla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir tanışma, isteme veya söz durumları çocuklardan bazıları için gündeme gelebilir. Boğa burcu aşk hayatı Ocak 2017 ile birlikte yeni bir boyut kazanıyor. Çevreniz tarafından beğeniliyor ve önemseniyorsunuz. Dış görünümünüzün yanı sıra, sempatikliğiniz ve güler yüzünüz sizi vazgeçilmez kılıyor. Yeni tekliflere ve duygusal flörtlere açık olacaksınız.

Boğa Burcu Şubat 2017 iş hayatında yaşam standartlarını iyileştirme yoluna gidiyor. Kariyerinde hedef büyütmek isteyen boğalar, isteklerini bu ay içinde yapabilirler. Çevrenizin genişlemesiyle birlikte, size her konuda destek olabiliecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu durumda aşk hayatınız da farklı yönlerde ilerleyebilir. Özellikle aşk hayatında yalnız olan boğaların hayatı yeni bir aşkla tamamıyla değişebilir. Güvendiğiniz bazı insanlar, bu durumu fırsat bilerek hayatınıza farklı şekilde dahil olmak ve gidişatı etkilemek isteyebilir. Aklınızı karıştırmak isteyenlere fırsat verdiğiniz ölçüde başarı oranınız düşüyor. Bu ay bazı sorunlarla karşılaşacaksınız, ancak kendinizi çok yıpratmadan baş edebilecek gücü içinizde bulabileceksiniz.

Boğa burcu sağlığı kış aylarında çok zorlanmıyor. Yaşayabileceğiniz sağlık problemleri arasında eklem ağrıları ve strese dayalı zihinsel yorgunluk var. Boğa burcu kış ayları ile birlikte kilo almaya yatkın bir döneme giriyor. Özellikle strese girdiğinizde yemek yemeye eğilimli davranışlar sergiliyorsunuz. Stres sizin en büyük düşmanınız. Bu nedenle hem iş, hem özel hayatınızda sizi mutsuz eden, sağlığınızı sora sokan şeylerden uzak durmaya çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.