Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Mart 2020 Yorumu

24.02.2020
15.903

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olanlar aşk hayatınıza ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2020 Yorumu

İlişkilerinizi sorgulayacak ve emin olmadığınız konularda artık emin olacaksınız. Bilinçaltınıza attığınız durumlar varsa eğer bunlar ortaya çıkabilir. Duygularınızı daha fazla görmezden gelmekten vazgeçin. Bu şekilde giderseniz ileride daha da çok üzülebilirsiniz. Bu yüzden kendinize biraz zaman tanıyın ve iç sesinizi dinleyin. İş hayatınız da sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olanlar 9 Mart 2020 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek size hayal kırıklığı getirebilir. Yakın çevrenizde size sürekli vaatler veren bir kişi var ve bu kişiye inanıyorsunuz. Fakat size söylediği şeylerin arkası olmadığını anlayacaksınız.

24 Mart 2020 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda tamamlamaya bekleyen konular varsa eğer bunlar tamamlanacak ve ileriye dönük hedefler belirleyebileceksiniz.

Boğa Burcu Mart 2020 Aşk Yorumu

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olanlar aşk hayatınızda oldukça şanslısınız. Partneriniz sizi anlıyor ve elinden geldiğince destek olmaya çalışıyor. Geçmişten gelen bir olay sizin için tekrar gün yüzüne çıkabilir ve bu yüzden kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Bu süreçte eşiniz veya sevgiliniz sizi mutlu etmek isteyecek. Yalnız olan Boğa burçları ise ön yargılarınızdan kurtulmalısınız. Karşınıza sizinle yeni bir ilişkiye başlamak isteyen kişiler çıkıyor ama siz çok fazla ilişkiye başlamaktan emin olamıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışın ve elinizden geldiğince deneyimlerden korkmayın.

Boğa Burcu Mart 2020 Aile ve İlişkiler

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olanlar aile içerisinde durmadan huzursuzluk çıkaran bir kişi var. Bu kişi sürekli anne ve babanızla aranıza girmeye çalışıyor ve bunu bu ay içerisinde fark edeceksiniz. Sizin aile bağlarınız oldukça kuvvetli olduğu için bu çok problem olmayacak. Arkadaş çevreniz oldukça geniş ve bu yüzden hiç sıkılmıyorsunuz. Size yakın olan bir arkadaşınız bu ay güzel bir sürpriz yapabilir. Yeni etkinliklere katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni işler yapabilir ve bu sayede maddi durumunuzu da iyileşitirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2020 Sağlık ve Kariyer

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olanlar sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sizi fiziksel olarak çok yorabilecek olan işleri yapmamaya çalışın. Bilinçaltınızda yer eden ve zaman zaman ortaya çıkan bazı düşünceler var. Bu düşünceler yine karşınıza çıkabilir. Kariyerinizi geliştirmek için yeni bir eğitime katılabilirsiniz. İş yerinizde yaptığınız işler takdir edilecek ve üstleriniz varsa onların onayını alacaksınız. Her ne kadar çalışmayı sevseniz de biraz işe ara verebilir ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.