Boğa Burcu Mart 2021 Yorumu

5.256
Boğa Burcu Mart 2021 Yorumu

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak.iş hayatınız ile ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi açıdan yetersizliğin farkına varacaksınız. Bunun için ek gelir sağlayacak bir iş ya da zam konusunu düşünebilirsiniz.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Hayatınızı ilgilendiren önemli kararlar hakkında aceleci olmamaya çalışmalısınız. Çevrenizdeki insanlara ne düşündüklerini sorabilir ve buna göre hareket etmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Çevrenizde gerçekleşen olaylara karşı daha hassas olacaksınız. Toplumsal konularla ilgilenebilir ve bunlar için ekstra çaba sarf edebilirsiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkacak. Uzun zamandan beri olumsuz giden bir proje hakkında güzel haberler alabilirsiniz. Ortak çalıştığınız insanlarla aranızı iyi tutacaksınız ve yeni çalışmalara adım atacaksınız.

Boğa Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda sizi yoran konulardan dolayı partnerinizden bu dönemde uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendi içinize olayların akışını düşünmeli ve bir çıkış yolu bulmaya çalışmalısınız. Hayatınıza almak istediğiniz bir kişi varsa onunla ilgili yeni bir karar alabilir ve ani bir şekilde ilişkiye başlayabilirsiniz. Partnerinize karşı olan güveniniz sınanabilir. Kıskançlığa bağlı konular yüzünden bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizle bol bol vakit geçireceksiniz. Birlikte fikir alışverişinde bulunarak yeni projelere adım atmak isteyebilirsiniz. Akrabalık ilişkileri bu dönemde sizi biraz zorlayabilir. Arkanızdan iş çeviren ve size zor duruma sokan bir kişiyle yoğun bir tartışma içerisine girebilirsiniz. Ailede maddi anlamda zorluk yaşayan bir kişiye yardımcı olmak isteyeceksiniz. Kardeşleriniz varsa onlarla dertleşerek sorunlarınızdan bahsedeceksiniz.

Boğa Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. İş hayatınızdaki yavaşlama giderek son bulacak. Katılacak olduğunuz bir etkinlik güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyeriniz için üstlerle görüşmeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Sağlık sorunlarınızla ilgilenmek için kendinize zaman ayıracaksınız. Maddi açıdan biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz özellikle yatırım yapma veya ev alım satım gibi işleriniz varsa hesap kitap yaparak ilerlemeye çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.