Boğa Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.403
Boğa Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

27 Mart 2022 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Düşüncelerinizi bu dönem içerisinde kendinize saklamanız gerekebilir. Belirtecek olduğunuz düşünceler başkaları tarafından eleştirilebilir. Kafanızdaki soru işaretlerinden uzaklaşmak için kendinize biraz daha fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Düşüncelerinizden zaman zaman bunalabilirsiniz. Kendinizi çok fazla sıkmamalı, sizi rahatlatacak olan etkinliklere katılmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacak, gruplara dahil olacaksınız. Sosyal çevrenizi giderek genişletmeye başlayacaksınız. Uzun yıllardır devam eden arkadaşlıklarınız sıkı dostluklara dönüşebilir. Yakın bir arkadaşınızdan destek almaya başlayacaksınız.

18 Mart Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ruhsal çalışmalar içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak için ekstra çaba sarf etmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar varsa bunları çözmek isteyeceksiniz. Kendinizi aşk hayatınıza adamak size iyi gelecek ve partnerinizin sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. İlişkinizde bazı durumları yenilemek için çaba sarf edeceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak sizi heyecanlandıracak, karşınızdaki insanı tanımaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla oldukça iyi zaman geçirmeye başlayacaksınız. Kararsız kaldığınız durumlar üzerine fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. İş hayatınızdaki yoğunluk yüzünden çevrenize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızla ilgili iletişiminizi kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Yöneticilerinizle aranızda oluşan sorunları yok etmeye başlayacaksınız. Yapacak olduğunuz işler onaylanacak ve destek alacak. İş hayatınızda olumlu izlenimler bırakmaya başlayacaksınız.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yoğunluk giderek artmaya başlayabilir. Birden fazla işi halletmeye çalışacaksınız. Hırslı yapınız sayesinde işlerinizi hızlandırma kararı alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.