Boğa Burcu Mart 2023 Yorumu

3.207
Boğa Burcu Mart 2023 Yorumu

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Şanslı olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak size her zamankinden daha iyi gelmeye başlayacak. Mantığınızı zorlayan durumlardan uzak kalmak önceliğiniz olacak.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Maddi açıdan zorlandığınız durumlara karşı yeni tedbirler almak isteyeceksiniz. Özellikle güvendiğiniz bir kişiden güzel fikirler alacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Özel hayatınızda ve sosyal hayatınızda yenilikler yapabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili oldukça önemli kararlar alacaksınız. Bu dönemde harcamalarınıza özen göstermelisiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Maddi anlamda yapmış olduğunuz yatırımlarınızı tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Size iyi gelmeyen kötü alışkanlıklarınız var ise bunları hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

3 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kiron, Koç burcunda kavuşum içerisinde olacak. Partnerinizle bir arada olmak size huzur verecek. Onun kişisel sorunlarıyla detaylı bir şekilde ilgileneceksiniz. Detaylı bir fikir alışverişinde bulunmak isteyeceksiniz.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevreniz genişleyecek ve yeni insanlar tanıyacaksınız. Kime karşı nasıl bir tavır takındığınızı düşünmek isteyeceksiniz. Uzun zamandan beri aklınızda olan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlamak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte yeni işbirliği içerisine girebilirsiniz. Arkadaşlarla birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Size iyi gelen kişilerin yanında olmaya özen göstereceksiniz.

22 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aile içerisinde uzun zamandan beri halledilmesi gereken bir konuyu kısa süre içerisinde halletmeye çalışacaksınız.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Akrabalarla ve kardeşlere zaman geçireceksiniz. Onların sorunlarıyla ilgilenmeye özen göstereceksiniz.

Boğa Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. İş hayatınızda başkalarına güvenmekten vazgeçmelisiniz. Alacak olduğunuz kararların arkasında durmalısınız.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili alacak olduğunuz ciddi kararlar varsa bunları biraz daha erteleme taraftarı olmalısınız.

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatınıza yeni sorumluluklar eklenmeye devam edebilir. Kendinizi çok fazla yormadan işleri tamamlamaya çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.