Boğa Burcu Mart Yorumu

23.305
Boğa Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir.

Ay tutulması sizin çalışma hayatınız, günlük uğraşlarınız ve sağlık konularınızı ilk elden etkileyecek. Burada iş yükünüzün artacağı, hatta sizi hasta edecek noktaya geleceğini söylemek mümkün. Zira bu kadar çok çalışırken hiç takdir görmediğinizi hissedebilir, işinizden memnun olmadığınız gerçeğiyle yüzleşerek işinizden ayrılabilirsiniz.

İş ortamınızda gergin enerjiler yoğunlaşacak. Hatta diğer kişiler tembellik ederken sizin daha çok çalışıyor olduğunuz gerçeği göz ardı edilebilir. Günlük hayat temponuzdaki yoğunluk, zihinsel, ruhsal ve fiziksel rahatsızlık yaratabilir. Mudaka bir doktor kontrolünden geçmenizi öneririm. Böbrekler, şeker, karaciğer ve mide bölgeniz hassasiyet kazanacaktır. Bu etkileşimin en olumlu yanı kiloluysanız kilo vermeniz için çok uygun bir zaman dilimi olması.

Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. İşsiz kahrım korkusuyla bağlandığınız ya da köleleştirildiğiniz bir günlük rutinden korkusuzca sıyrılma kararı alırsanız hayat size en güzel hediyelerini sunacak.

9-17 Mart yeni ayında sosyal hayatınız renkleniyor. Davet, parti ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirmek için çok uygun bir zaman dilimindesiniz. Bu evrede çevrenizden ya da katıldığınız bir davette tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz.

Maaşınıza zam isteyebilir, hayalini kurduğunuz bir hedefe ulaşabilirsiniz, insanlara yardım çalışmaları için kurulmuş gönüllü dernek ve kuruluşlara katılabilirsiniz.

6-22 Mart arası sürpriz bir hamilelik haberi alabilir ya da çocuk sahibi olmak için tedaviye başlayabilirsiniz. Katıldığınız bir davet ya da etkinlikte keyifli, çok eğleneceğiniz, sizi güldürecek birisiyle aşk hayatınız renklenebilir.

19-28 Mart arası maddi konular gündeme gelebilir. Vergi ve borçlarınızı tam olarak ödediğinizden emin olun. Eş ya da ortağınızın yaşayacağı mali kriz sizi de etkileyebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.