Boğa Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11.026

Kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Kafa karışıklıklarına artık son.

Boğa Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve sizin için yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. Bugüne kadar içine attığınız her ne varsa açık bir şekilde dile getirebileceksiniz. Kendinize yeni hedefler belirlemek isteyebilir ve bu hedefler için bir an önce harekete geçmek isteyebilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve geçmişinizi artık geride bırakmanın zamanı geldi. Eviniz içerisinde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve etrafınızdaki insanlara karşı güveniniz biraz sarsılabilir. Size yapmış oldukları hatanın farkına varacaklar ve kısa süre içerisinde özür dileyecekler.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, ikili ilişkilerde kafanız karışabilir. Seçim yapmanız gereken bir durum varsa bunu artık erteleyemeceksiniz. Kendiniz de yapmak istediğiniz değişiklikler varse eğer bunların üzerine durabilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak, aşk hayatınız hareketlenebilir. Partnerinizle birlikte uzun soluklu tatil planlamaları yapabilirsiniz. Bu tatil ilişkinize iyi gelecek ve heyecanlanacaksınız. Geçmişte kalan bir kişi sizin kafanızı karıştırmak için tekrar ortaya çıkabilir. Bu yüzden eşiniz veya sevgilinizle aranız açılabilir. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise bu ay tahmin etmediğiniz kişilerden beğeni mesajları alabilirsiniz. Bu sayede yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor, arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar varsa eğer bunları çözüme kavuşturabileceksiniz. Özellikle aranızda kıskançlık gibi bir durum söz konusuysa bu durum yavaş yavaş geçmeye başlayacak. Uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşınız varsa eğer onunla görüşebilirsiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor, uğruna savaşmanız gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Aİle arasında bir türlü ortak nokta bulamadığınız konu var. Bu konu hakkında net bir karar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak, sağlık açısından fazlasıyla şanslı olacaksınız. Kulaktan dolma bilgilerle kendinizi tedavi etmeye çalışmayın. Uzman bir doktora gidip görüş almak sizin için en iyisi olacaktır.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak, iş hayatınız ve kariyer hayatınız için yeni teklifler alabilirsiniz. Bunları nasıl değerlendireceğiniz tamamen size bağlı olacak. İş yerinizde rekabet ortamı oluşabilir bu yüzden biraz daha dikkat etmeye çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.